Мультивіза – віза що надає право здійснювати необмежене число поїздок в країни шенгенського королівства в період часу, на який вона була видана.
Отже, настрій краще нікуди, мультивіза у вас в кишені. А що потрібно робити або не робити, щоб в майбутньому також отримати мульти, а не одноразову?
Спочатку пару слів про поширений міф про країну першого в’їзду. Мовляв, з чистою візою (без штампів) обов’язково потрібно їхати в країну, що видала її. Запам’ятайте раз і назавжди- немає і не було такого правила. У терміни дії ви повинні відвідати країну, яка дала візу. Але заїжджати можна як завгодно, через яку угодно державу.
шенгенська віза
шенгенська віза

Розмір оригіналу:   618x394
Тип: jpg   Дата:

У статті про те як отримати шенгенську візу в Іспанію  самостійно я вже писав, що не потрібно обманювати посольство, та обманювати, взагалі, не добре. Тобто ви отримали Іспанську мультивізу, а в Іспанію жодного разу не заїжджали. Що можна отримати наступного разу? Одноразову візу або відмову. Можна отримати і анулювання візи на границі. Стала з’являтися інформація про анулювання “чужих” віз на кордоні Голландії. Та і німецькі прикордонники можуть замучити питаннями і результат цього діалогу може бути неоднозначним для вас.
Проблеми на границі можуть виникнути у володаря чистої мультивізи у разі, якщо він цілеспрямовано їде в “іншу” країну, тобто не транзитом. Звичайно, досвідчені мандрівники знаходять рішення і усі ходи у них записані. Моя ж інформація розрахована більше для початкуючих мандрівників.
Якщо конкретно: ви їдете в Іспанію. Пересадка в Німеччині, наприклад, Дюссельдорфі де прикордонники дуже люблять поговорити не лише на в’їзді, але і на виїзді. Готуємо документи: посадочні талони або квитки на літак Німеччина-Іспанія, броні готелів в Іспанії. Якщо зупиняєтеся з ночівлею в Дюссельдорфі, то показуєте ще і броню з німецького готелю.
Усе, питань немає.
Якщо придивитися до фотографії  візи, яка показана вище, іспанських штампів на ній ви не знайдете. Тобто “по документах” відвідування Іспанії не було  і для посольства Іспанії це сигнал про нецільове використання.
Але я був в Іспанії як і ви. Що робити? Усе просто. Акуратно складаємо стопкою посадочні талони на літак і рахунки з готелів, що відносяться до Іспанії.
І наступного разу, до необхідних на отримання нової візи документів, прикладаємо факти вашого відвідування Іспанії. А то, що ви потім ще десять разів в’їжджали в інші країни шенгенського королівства – це посольство мало цікавить. Головне, ви так чи інакше відвідали Іспанію в першу поїздку.

22 грудня 2013

Автор:

Правильне використання шенгенської мультивізи Оцінка: 4.75 з 5
Всього оцінок: 4
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук