Ліфт – це теж транспорт, на якому можна ПОДОРОЖУВАТИ між поверхами, зверху вниз і назад, тому обговоримо самі незвичайні ліфти у світі.

Ліфт для ледачих

Поки ви, пихкаючи і тужачись під вагою рюкзака, піднімаєтеся в гори, хтось піднімається на вершини гірського масиву за допомогою ліфта Bailong. Цей підйомний засіб вбудований в справжні скелі в китайському гірському районі Улін-Юань, в провінції Хунань.

ліфт в провінції Хунань
ліфт в провінції Хунань

Розмір оригіналу:   774x455
Тип: jpg   Дата:

Висоту 330 метрів будь-хто може здолати за 2 хвилини, якщо скористається цим Ліфтом Ста драконів. Кабіна місткістю 48 пасажирів, звісно - скляна. Будівництво підйомника обійшлося уряду в 19 мільйонів доларів. Мету і сенс цих робіт пояснити складно.

Самий фейковый ліфт

Напевно, на ньому раніше слонів перевозили, від їх ваги підлога проламалася, а полагодити її забули. Якось так. Насправді це жарт, але відвідувачам торгового центру Southside в Лондоні не до сміху, коли вони намагаються зайти в ліфт, а підлоги в ньому немає і під ногами одна шахта, куди можна провалитися.

ліфт в торговому центрі Лондона
ліфт в торговому центрі Лондона

Розмір оригіналу:   672x1020
Тип: jpg   Дата:

Це художник Ендрю Уолкер так пожартував, створивши реалістичну 3D-іллюзію.

Наймініатюрніший у світі ліфт

У паризькій галереї Galerie Emmanuel Perrotin працює іграшковий ліфт. У нього горять усі лампочки, він шумить, як справжній, відкриваються і закриваються двері, він навіть кудись рухається, але переміщатися на ньому можуть хіба що миші. Оскільки розміром цей підйомник буквально як книжка.

мініатюрний ліфт
мініатюрний ліфт

Розмір оригіналу:   680x503
Тип: jpg   Дата:

Заради якої мети майстер Мауріціо Каттела створив цю "експозицію" зрозуміти складно. Хіба що для розвитку уважності.

Самий пекельний ліфт

Знаходиться в одному з бізнес-центрів Нью-Йорка. Зовні це звичайний підйомник, але варто зайти в кабіну, як виникає враження, що потрапив в пекло.

ліфт в бізнес-центрі Нью-Йорка
ліфт в бізнес-центрі Нью-Йорка

Розмір оригіналу:   688x358
Тип: jpg   Дата:

Вогняні розфарбовування, фігури бісиків на стелі і хвилеподібні деформовані стіни. Когось це розважає, а когось лякає. Та зате на просторі не економили, місця вистачить усім "грішникам")))

Самий вкуснячий ліфт

У рамках чергової промо-кампанії Британська кондитерська фабрика McVities запропонувала усім співробітникам однієї з офісних будівель в Лондоні покататися в "кондитерському ліфті". Для цих цілей рекламники встановили у будівлі окремий ліфт, обліпивши його стіни кексами на різний смак.

кондитерський ліфт
кондитерський ліфт

Розмір оригіналу:   800x461
Тип: jpg   Дата:

Доторкнувся язиком до вкусняшки, і печенька у тебе в руках. Зручне перекушування по дорозі в офіс, з офісу і під час робочого дня. Акція ця, на жаль, була недовгочасною, та і кексів виділили всього 1325 штук, але співробітники цього бізнес-центру напевно запам'ятали щедрих кондитерів.

25 травня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук