Одного разу, відправившись в грузинську столицю, вам настільки сподобається це місто, що ви неодмінно захочете приїжджати сюди знову і знову. Тбілісі – це прадавнє місто, що розташувалося на берегах швидкоплинної і величної річки Мткварі, його історія налічує трохи більше 15 віків. За такий тривалий період існування в Тбілісі сталося дуже багато подій і, зрозуміло, на території міста збереглися унікальні пам’ятники історії і культури, побачити які повинен кожен, хто приїхав погостювати в це найкрасивіше місто.
Тбілісі. Фортеця Нарікала
Тбілісі. Фортеця Нарікала

Розмір оригіналу:   600x429
Тип: jpg   Дата:

Найвідомішим пам’ятником старовини міста Тбілісі є фортеця Нарікала, що височіє на горі Мтацмінда. Її звели приблизно в 4 столітті н.е., проте нижні бастіони фортеці були знесені в 19 столітті, та і землетрус, що стався в 1827 році, грунтовно зруйнував споруду, яка так і залишилася не відновленою. Втім, на території фортеці наново відбудували зруйновану церкву, яка спочатку була побудована в 12 столітті. З вершини гори, на якій розташовані залишки колись грандіозної споруди, відкривається приголомшливий вид на місто. Взагалі, практично усі древні пам’ятки Тбілісі знаходяться в “Старому місті”, яке розташоване біля підніжжя гори Мтацмінда. Тут знаходиться і храм Метехи, побудований в 13 столітті, і царський палац Сачіно, і досі діюча церква св. Марії, яка була споруджена в 6 столітті, і сірчані лазні царя  Ростома, і багато чого ще.
Тбілісі
Тбілісі

Розмір оригіналу:   600x365
Тип: jpg   Дата:

Тбілісі. Ботанічний сад
Тбілісі. Ботанічний сад

Розмір оригіналу:   600x407
Тип: jpg   Дата:

Окрім древніх пам’яток, в Тбілісі ви можете відвідати численні музеї, театри, художні галереї, ресторани і кафе, магазини і бутики. Побувайте в тбіліському ботанічному саду, який знаходиться в самому серці грузинської столиці в долині річки Цавкісісцкалі. Сад займає величезну територію – за час свого існування, починаючи з 19 століття, площа заповідника збільшилася до 200 гектарів!  Прокотіться на фунікулері, який з центру Тбілісі доставить вас до парку гори Мтацмінди, – місто з висоти пташиного польоту приголомшливо красиве! Відправившись в Тбілісі, нудьгувати вам не припаде, адже окрім огляду пам’яток, тут завжди можна знайти цікаві заняття, а зупинитися ви можете в одному з гостьових будинків або готелі міста Тбілісі.
 Тбілісі. Фунікулер
Тбілісі. Фунікулер

Розмір оригіналу:   600x441
Тип: jpg   Дата:

6 червня 2014

Автор:

Що подивитися в Тбілісі? Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук