корпоративный карнавал
корпоративный карнавал

Розмір оригіналу:   550x365
Тип: jpg   Дата:

Відразу обмовлюся, що не любитель групових турів))) Більше подобається їздити самостійно, бродити де сам запланував, не бути прив’язаним до ранніх підйомів і до ліміту за часом для вивчення вподобаного. А групові поїздки більше практикуються для першого враження про країну/місті і розуміння їхати туди самостійно або ні.
Цей тур підкупив себе кількістю різноманітних карнавалів – квітковий, фруктовий і костюмований. І виправдав очікування – оригінальні композиції з кольорів, фруктові кортежі, мереживні і оксамитові костюми, маски…Усе це справляє враження, по-перше, тому що у нас, на жаль, поки аналогічних заходів немає, по-друге, цей початок березня, коли у нас брр, ще холодно, а там вже весна, і по-третє, міста, в яких проводяться карнавали, самі говорять про себе – Венеція, Ніцца…У них завжди можна знайти щоб ще подивитися, де прогулятися.
Інші міста в турі теж хороші по-своєму, і кожен визначиться сподобався йому або ні.
Тому “Блакитний карнавал” сподобався, своїм друзям радитиму з’їздити хоч би раз і подивитися на ці чудеса своїми очима, а не на фото. І сподіваюся, разом зі своїм чоловіком таки самостійно поїхати на Блакитний берег)))
Так або інакше, хоч би раз в житті ми стикалися з таким поняттям як карнавал, багато з нас впритул.
У дитинстві особливо часто ми відвідували “новорічну ялинку”, де можна було блиснути карнавальним нарядом. Наші мами і папи, допомагали нам: шили, клеїли, конструювали.
Ставши дорослими, ми звичайно “посерйознішали”, обросли значущістю і авторитетом. І спогади про карнавал викликають у нас іноді поблажливу посмішку.
А тепер давайте замислимося, а може бути таким чином, ми позбавляємо себе можливості вірити в чудеса?
Адже будь-який карнавальний костюм – це кінцево в першу чергу святковий настрій і радість!
Надівши карнавальний костюм, у нас з’являється можливість, відчути себе зухвало і грайливо, адже тільки так ми можемо випробувати ці відчуття – “легально”, не піддаючи себе кепкуванням.
Та і взагалі карнавальні костюми можна назвати способом відпочинку. Адже потрапляючи на карнавал, ми нібито міняємо на деякий час зовнішність, а може бути і долю? Хтозна?
Карнавальний настрій має властивість не відпускати ще дуже довго, пролонгуючи наші емоції, перетворюючи їх на мрії.
Ніякої патетики, цілком серйозно і в тверезій думці ми заявляємо це! Адже чудеса трапляються з тими, хто вірить в них! Отже сміливіше надівайте карнавальні костюми і загадуйте свої заповітні бажання!

30 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук