корпоративний карнавал
корпоративний карнавал

Розмір оригіналу:   550x365
Тип: jpg   Дата:

Які перші думки надходять до вашої голівки при згадуванні слова «Карнавал»?
Бразилія та її відомі школи самби? Чи Венеція із дожами, що ховаються за ламврами – овальними масками білого кольору? А може римські сатурналії чи Новорічне дійство? Циркова вистава чи минуле свято у дитинстві?
Дійсно, все ці видовища – найвідоміші приклади карнавалів минулого та сьогодення.
Що поєднує такі різні спогади? Феєричність, незабутність, унікальність та… карнавальні костюми. Окрім надання файного вигляду на святі, останні мали й дещо іншу специфікацію. Вони давали можливість відвідати дійство інкогніто. За необхідності, стрункі жіночки підкладали бутафорне приладдя для збільшення своїх об’ємів, а гладкі – навпаки стягували свій торс у талії. Але навіщо було приховувати свою особистість за масками чи непритаманним одягом?
Здавна людське суспільство мало декілька прошарків населення. Плебеї та патриції у Римі. Духовенство, селяни, буржуа та знать у Венеції. Навіть серед дворянства герцоги були впливовішими ніж граф’я. Норми етикету вимогливо ставились до спілкування людей з різних верств. А брак особистостей, що мали відмінне походження взагалі вважався мезальянсом.
І тільки карнавали мали на меті зрівняти всіх.
Ховаючись за масками та несподіваним одягом, духовне лице мало можливість відвідати світське дійство, а швачка – вдертись до палацу. Звісно, що влаштування королівського карнавалу передбачало, що вінценосна особа також має сховатись під маскою. Навіть підбирались схожі постаті з кола підлеглих та виготовлялось однакове вбрання – для заплутування відвідувачів карнавалу.
І хоча така демократичність моральних принципів панувала лише кілька днів, незабутні враження залишались у спогадах надовго.
Саме тому останнім часом корпоративні святкування здебільшого проходять у карнавальній манері. Таким чином топ-менеджмент намагається демократизувати свою появу на загальному святі. Іноді важко переступити бар’єр у спілкуванні з начальником за неробочих обставин. Вважайте, що костюми карнавальні покликані на здолання цих перешкод.
Зазвичай, будь-який карнавал проходить під певною тематикою: казковою, фентезійною, присвяченою певним історичним подіям чи взагалі по мотивах книги чи фільму. На нашому сайті ви можете ознайомитись з багатьма моделями з різноманітних колекцій. А якщо ваше свято настільки унікальне, що ви не знайдете жодного костюму до вподоби – ви можете замовити індивідуальний пошив одягу.

1 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук