Хостели – молодіжні готелі. Хостел дозволяє скоротити витрати на подорож. Але навіть самий невибагливий мандрівник повинен звертати увагу на деякі речі. Запам’ятаєте 10 речей, які згодяться вам при виборі хостела.
затишна кімната хостелу
затишна кімната хостелу

Розмір оригіналу:   800x580
Тип: jpg   Дата:

1. Вентиляція. Усі люди досить різні і не схожі один на одного. Кожна людина має свій “запах”. У багатомісному номері має обов’язково бути присутня вентиляція, завдяки якій ви почуватимете себе комфортніше. Багато неприємних запахів, які можуть виходити від людей, що знаходяться з вами в одному номері або їх одяг вам не вдасться відчути. Тому можна сміливо заявити, що наявність вентиляції в номері дуже важлива, оскільки в одному номері можуть одночасно знаходитися більше за один десяток людей.
2. Рушники і білизна. У адміністратора хостела варто уточнити інформацію про входження постільної білизни і рушників у вартість проживання.
3. Хлопчики йдуть наліво, а дівчатка прямують направо. Багатомісні номери можуть розділятися за статевою ознакою, тому якщо ви себе почуваєте дискомфортно в номері, де розташовуються і чоловіки і жінки, то краще робити свій вибір серед хостелів, в яких є окремі номери для жінок або чоловіків.
4. Правила проживання. Вони мають бути в хостелі, ознайомтеся з ними. Саме правила дозволяють визначити міру комфортності вашого перебування в хостелі. Зверніть увагу на те, що заборонено. Тут відбивається час і вартість користування предметами побуту, такими як: фен, праска, пральна машина і інші предмети. Користування Інтернетом також вказано тут. У хостелах “Друзі” ви можете користуватися цими предметами ужитку безкоштовно.
5. На кухні повинна панувати чистота, крім того вона має бути просторою. Простора кухня дозволить розмістити усіх постояльців хостела під час їди. Найчастіше під час сніданку усі постояльці одночасно збираються на кухні.
6. Відмінні ліжка. Велика частина часу, що проводиться в хостелі, – ніч. Прочитайте відгуки постояльців, яким вже довелося зупинятися в хостелі. Ліжка мають бути зручними, скрип ліжка сусіда може порушити ваш сон.
7. Заходи, які пропонують хостели. Безліч цікавих подій в житті хостела організовується для спілкування постояльців. Будьте в курсі усього.
8. Час перебування в хостелі обмежений. Іншими словами проживання в хостелі обмежене. Часові рамки дозволяють створити рух, з новими постояльцями напевно можна поговорити на цікаві для вас теми.
9. Телефон і Інтернет. З хостелів “Друзі”, розташованих в Києві, ви зможете зробити безкоштовні дзвінки в більшість країн.
10. Сайт хостела має бути функціональний, простий і зручний. MskHotels.info – каталог готелів, що знаходяться в Москві, скористайтеся ним при пошуку хостела.
Якщо ви дочитали статтю до кінця і вже визначилися з параметрами хостелів, то можете отримати більш детальну інформацію про хостели Києва http://www.dream-hostels.com/ua/city/Kiev/. Скористайтеся даним каталогом хостелів Києва мережі DREAM Hostels при пошуку і ви зможете значно зменшити час на пошук підходячого вам варіанту. Прекрасна і затишна атмосфера, відмінний сервіс, індивідуальний підхід кожному гостю – це головні принципи DREAM Hostels.

10 березня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук