нічний Шарм-ель-Шейх
нічний Шарм-ель-Шейх

Розмір оригіналу:   432x330
Тип: jpg   Дата:

Шарм ель Шейх має всього дві вулиці. Головною є набережна. Яка сполучає готелі між собою. За двадцять хвилин ви  буквально зможете її пройти від самого початку і до кінця. Друга вулиця в два рази коротше за головну, і вона проходить паралельно їй.
А вечорами і на набережній, і тут у єгиптян прийнято тусуватися. У темряві уся зелень, яку ще по дню єгиптяни обприскують із спеціальних пристосувань, починає підсвічуватись найрізноманітнішими різноколірними лампочками. Таким чином, вашій увазі перед ясні очі з’являються свого роду екзотичні радісні садки. А вже за ними розташувалися ресторани, ресторани, ресторани. вони є, як правило, практично в усіх існуючих готелях. На одну людину обід обійдеться приблизно в двадцять доларів.
Вам слід знати, що в Єгипті не зловживають перцем, і вам запропонують як місцеву кухню, так і європейську.
Самим делікатесним блюдом в Єгипті вважають фаршированого голуба. Також, незважаючи на те, що море знаходиться практично за огорожею, досить дорогими вважаються рибні блюда. Проте повірте, що вам варто витратитися заради величезного розміру креветок, яких запікають на вугіллі. В обов’язковому порядку їх треба полити соком свіжого лайма. Це дуже і дуже смачно. Також ще одне задоволення збризкувати соком того ж лайма морських їжаків. Так-так, саме тих самих їжаків, які вам зустрічалися в морських просторах. Їжак, розколотий навпіл, усередині має рожевувату ніжну начинку досить незвичайного смаку. Він також відноситься до морських делікатесів.  Саме головне не обжиратися такими делікатесами. Усьому має бути міра, як і у будь-якій іншій їжі.
Не варто нервувати в єгипетському ресторані із-за повільності в обслуговуванні. Якщо на ваше прохання вам офіціант відповість зараз, то не думайте, що він через декілька хвилин примчиться до вас із вже приготованими блюдами. У розумінні єгипетських офіціантів слово зараз означає впродовж години. Не варто переживати – обслужать вас по вищому розряду, просто не відразу.
Червоне море дуже багате. І передусім, воно багате своїм внутрішнім світом, адже воно розташовується в тектонічній западині, що має глибину більше трьох тисяч метрів. І до речі, в нього не впадає жодна річка. Тисячоліттями вода залишається в Червоному морі чистою, а взимку  її температура не опускається нижче за відмітку у вісімнадцять градусів тепла. Відповідно, фауна і флора в ньому активно розвиваються. Червоне море населяють порядку однієї тисячі  різних риб і близько ста п’ятдесяти видів коралів.

4 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук