У болгарському містечку Балчик незабаром з’явитися нова пам’ятка – старовинний млин. Побудований в 1909 році млин був важливим стратегічним об’єктом і найсучаснішим промисловим об’єктом Балкан.
млин у місті Балчик. Болгарія
млин у місті Балчик. Болгарія

Розмір оригіналу:   1529x1145
Тип: jpg   Дата:

В болгарському місті Балчик буде створений музей на базі реконструйованого старовинного млина. На оновлення цього пам’ятника культурної спадщини країни влада Болгарії виділила 2 мільйони левів (понад 1 мільйон євро).
Млин, який був побудований в 1909 році, у той час був найсучаснішою промисловою будівлею на Балканах. Він також мав стратегічне значення в забезпеченні болгарської армії, випускаючи по 75 тонн муки в добу. Крім того, підприємство стало першим в Болгарії виробником макаронів.
У новій музейній експозиції будуть представлені частини старого млина і технологічної лінії. Туристи зможуть побачити і внутрішню частину історичної споруди. На південному фасаді буде відновлений навігаційний знак – дві металеві стрілки, які були основним орієнтиром для кораблів, що входять в порт Балчика. У будівлі також будуть створені мультифункціональні конференц-зали, галерея, інформаційний центр і місце для творчого спілкування.
Балчик розташований на північному сході Болгарії. Це третій за значимістю після Варни і Бургасу порт країни; тут приймають пасажирські і вантажні судна середніх розмірів. У числі інших пам’яток міста – ботанічний сад і резиденція королеви Марії.

2 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук