музей проституції в Амстердамі
музей проституції в Амстердамі

Розмір оригіналу:   640x427
Тип: jpg   Дата:

Амстердам знову вирішив здивувати, і відкрив перший у світі музей проституції! Його відвідувачі зможуть упізнати історію цієї древньої професії, таэмниці, побут і труднощі роботи “нічних метеликів”.
В амстердамському “кварталі червоних ліхтарів” відкрився перший у світі музей проституції. Його організатори обіцяють показати відвідувачам усі подробиці та повноту роботи повій. Зокрема, експозиція розповість, хто приходить працювати у борделі і як влаштований побут працівників ceкc-індустрії.
Відвідувачі музею “Таємниці кварталу червоних ліхтарів” дізнаються про еволюцію професії з прадавніх часів до сучасності, про те, як мінялися допоміжні знаряддя праці повій. Одне з приміщень музею відведене експозиції про БДCM-практикум, є кімната, присвячена проституції класу люкс, і зал, покликаний показати побут “бідної повії”. Крім того, глядачі складуть уявлення про те, як стояти в скляній вітрині борделя, притягаючи клієнтів.
Місцева влада підтримала ідею музею проституції, оскільки вважають, що експозиція допоможе туристам зрозуміти особливості непростої роботи повій, що, у свою чергу, повинне викликати у людей почуття поваги по відношенню до жриць любові і їх праці.
У Амстердамі проституція легалізована і знаходиться під строгим контролем держави: співробітниці борделів платять податки і регулярно проходять медичне обстеження. “Квартал червоних ліхтарів” став однією з головних пам’яток міста, притягаючи мільйони туристів щорічно. Всього в кварталі легально працюють близько 7 тисяч чоловік.
Музей проституції відкритий щодня з полудня до півночі. Вхід коштує 7,5 євро.

11 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук