У 2002 році в німецькому містечку Гюнцбург (130 км від Мюнхена) з’явилася яскрава пам’ятка – парк Леголенд. З цієї миті Гюнцбург став чи не самим відповідним місцем для сімейного відпочинку в Німеччині.
Леголенд – це дивовижний світ пригод з 8 тематичними парками, десятками незвичайних атракціонів, іграми, шоу-програмами, театралізованими і цирковими виставами.
Леголенд в Німеччині
Леголенд в Німеччині

Розмір оригіналу:   660x468
Тип: jpg   Дата:

Як можна зрозуміти з назви, в Леголенді все побудовано з деталей конструктора LEGO і пов’язано з діяльністю цієї компанії. Унікальна особливість парку : тут дітей не просто розважають, але і навчають.
Територія парку оточена пишним лісом, а уся інфраструктура орієнтована на відвідувачів з дітьми до 14 років. Хоча тут можна зустріти людей різних поколінь.
Леголенд в Німеччині
Леголенд в Німеччині

Розмір оригіналу:   660x468
Тип: jpg   Дата:

Увесь Леголенд ділиться на декілька зон:
  • Miniland пропонує подивитися на світ очима Гуллівера. У цій частині представлені міні-версії Венеції, німецьких, італійських, швейцарських пам’яток і будівель. Моделі можна оживити за допомогою спеціальних кнопок. А ще можна спробувати свої сили у будівництві і звести місто з мільйонів доступних деталей.
  • Imagination – тут доведеться проявити спритність, витривалість і творчі здібності. Маленькі відвідувачі парку можуть створити свій гоночний автомобіль, прокотитися на атракціонах або подивитися на парк з висоти вежі.
  • Lego X – Treme – зона з більше захоплюючими атракціонами, захоплюючим океанаріумом і 4d-кинотеатром, в якому чекає безліч несподіваних ефектів.
  • Королівство Лицарів – місце, де починається подорож в минуле. Відвідувачів зустрічає вогняний дракон і атмосфера Середньовіччя. У світі королівства підготовлені конкурси, працюють атракціони, дитяча автошкола і стилізовані каруселі.
  • Світ пригод – район парку, схований в диких джунглях. Тут, в оточенні заростей, хатин і фантастичних істот, можна приєднатися до експедиції по гротах і водоспадах. Деякі атракціони настільки захоплюють дух, що розраховані тільки на дорослих і дітей старшого віку. Наприклад, 12-метрова водна гірка.
  • Земля піратів при відкритті парку була найбільшою зоною. Тут уся сім’я може “перетворитися” на піратів і відправитися в подорож на кораблику.
  • LEGO City – справжнє LEGO- місто, в якому вирує життя : літають літаки, будуються удома, оживають автомобільні траси і порт. Також в LEGO- місті можна постежити за процесом виготовлення конструктора, прокотитися на човні по річці або на більше екстремальних атракціонах.
Леголенд в Німеччині
Леголенд в Німеччині

Розмір оригіналу:   660x468
Тип: jpg   Дата:

Інфраструктура Леголенду
У великому парку інфраструктура розвинена чудово. На його території працюють магазини, в яких можна купити конструктори LEGO (у тому числі зі знижками), одяг і окремі кубики LEGO у будь-якій необхідній кількості.
Також в Леголенд працюють 3 ресторани, декілька кафе і закусочні на відкритому повітрі. Тим, хто хоче затриматися подовше, пропонується розміщення в стилізованих будинках найближчого Леголенд-села. Крім того, поруч працює кемпінг.
Квитки і години роботи Леголенду
Для дорослих квитки в парк розваг обходяться в € 42, для дітей – в € 37. У 2016 році Леголенд відкритий з 19 березня до 6 листопада з 10 до 18 годин. У вихідні, свята і під час канікул парк працює довше. Виключення – Miniland. Ця частина Леголенду завжди закривається на 1 годину раніше. Години роботи ресторанів і магазинів можуть варіюватися.
Леголенд в Німеччині
Леголенд в Німеччині

Розмір оригіналу:   660x468
Тип: jpg   Дата:

Щоб не витрачати час на пошук туру, бронювання квитків і планування трансферу, можна підібрати готовий тур в Леголенд серед пропозицій мюнхенських туристичних компаній.
Разом із вже перевіреними термінами перебування, можлива розробка індивідуального туру в Леголенд, виходячи з інтересів вашої сім’ї, наявності у вас часу і сфери інтересів. Наприклад, поїздку в Леголенд можна спланувати паралельно з екскурсіями по Мюнхену і в замки Баварії.
Вартість туру в Леголенд 2016 залежить від тривалості, наприклад: 3 ночі за суму від € 600, 4 ночі – від € 670, 5 ночей – від € 730. Туристові залишиться тільки налаштуватися на відпочинок і повністю приділити час дитині.

27 березня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук