Усім привіт, друзі! Давенько у нас не було оглядів конструкторів Лего, і прийшов момент виправити упущення. У 2016 році нас чекає декілька нових серій, одна з яких просто притягує увагу дітей по всьому світу! Сьогодні і найближчим часом ми говоритимемо про конструктори Лего Нексо Найтс. Lego Nexo Knights – це новий погляд на благородних лицарів, жахливих монстрів, прекрасних принцес і, звичайно ж, магія. І цей приголомшливий коктейль залишилося прикрасити "ягідкою", яка в корені змінить увесь бекграунд, – високі технології. Так лицарі отримали високотехнологічну зброю і транспорт, енергетичні списи і лазерні арбалети, ховер-коней і навіть бойових роботів. Така ось Техномагія вимальовується.

Lego Nexo Knights
Lego Nexo Knights

Розмір оригіналу:   870x490
Тип: jpg   Дата:

Lego Nexo Knights – це не просто серія конструкторів – це цілий інтерактивний світ, що складається з наборів, мультсеріалів і навіть ігри для мобільних пристроїв. Практично кожен набір Лего Лицарі Нексо містить особливі деталі, які закріплюються на щитах лицарів і лиходіїв, так звані Нексо-сили, відсканувавши які можна дістати додаткові можливості у грі. Причому, що найцікавіше, не завжди кількість сил Нексо залежить від розміру наборів.

Lego Nexo Knights
Lego Nexo Knights

Розмір оригіналу:   870x490
Тип: jpg   Дата:

Трішки розповімо про сюжет усього, що відбувається у світі Нексо лицарів. У деякому тридесятому вимірі знаходиться мирне і прекрасне королівство Найтонія, яким правлять мудрий і справедливий Король і прекрасна добра Королева. Химерним чином магія і технологія сплелися у цьому світі в такий клубок, що навіть Великому Чарівникові Мерлоку не під силу розплутати його. І, по якійсь безглуздій випадковості він ув'язнює себе (чи свідомо йде) у світ місцевої комп'ютерної мережі і стає голограмою – Мерлок 2.0. Захист цього світу лежить на плечах лицарів, які прекрасно оснащені енергетичною зброєю, сталевими кіньми (як для пересування по землі, так і по повітрю) і повні чистих і світлих спонукань. Вони і будуть нашими головними персонажами. Знайомтеся: Клей (Clay), Аарон (Aaron), Аксель (Axel), Ланс (Lance) і ще один, одна, загалом – перша і єдина в королівстві дівчина-лицар Nexo, та ще і принцеса Мейсі (Macey). Навчаються наші лицарі в особливій рицарській академії, де їм викладають військові предмети, мистецтво тактики і стратегії і багато що інше. Урочистий випуск, поєднаний з фінальним іспитом, обставлений як грандіозний захід, і на ньому є присутні усі жителі королівства. Звичайно ж, вони мають багато помічників: Великий Мерлок, студенти академії, боти і багато інших. У день випуску наших героїв і почалася ця історія.

Lego Nexo Knights
Lego Nexo Knights

Розмір оригіналу:   870x490
Тип: jpg   Дата:

Що потрібне людині, щоб перетворитися в лиходія? Як з'ясувалося дуже небагато – невпевненість в собі, провал на виступі перед королем і магічна Книга Монстрів, що вчасно підвернулася, яка зіграла на тонких струнках душі колишнього королівського блазня, а зараз злочинця і чаклуна Джестро. За допомогою книги він призвав цілу армію монстрів з інших світів і з її допомогою планує захопити Найтонію. Доречно зауважити, він не є однозначно негативним персонажем. Іноді, він дуже хоче зупинитися і виправити свої помилки, але всякий раз Книга знаходить больову точку, і Jestro продовжує тероризувати королівство. Це було, можна сказати, вступ, а тепер переходимо безпосередньо до іграшок Лего Нексо Найтс, які вже можна придбати відвідавши магазин Лего Світ.

Почнемо з найцікавішого для фанатів конструктора Lego – з детальок. Набори Нексо лицарів складаються з детальок білого, сірого і дуже цікавого глибокого синього кольорів. Також використовується величезна кількість детальок з прозорого пластику помаранчевого кольору. Лиходіям же дісталися чорні, коричневі і червоні деталі, страхітливі леза шпильки і інші елементи, що надають їх будівлям і транспортним засобам дуже зловісний вид.

Лего Нексо Найтс
Лего Нексо Найтс

Розмір оригіналу:   994x492
Тип: jpg   Дата:

Серія Lego Nexo Knights першої половини 2016 року включає 14 наборів різного розміру. Ми постараємося розповісти про усіх з них, але деякі з них, безумовно, заслуговують на пильніше вивчення. Найбільший набір під артикулом 70317 Фортрекс Мобільна Фортеця (складається з 1140 детальок і 7 мініфігурок, а ще цілих 5 Нексо сил) дістався гарним хлопцям. Джестро штурмуватиме його на своїй колісниці, в яку запряжений справжній демон (артикул 70316, збирається з 658 детальок, 4 мініфігурки і 3 Nexo сили). Відразу за ними йдуть конструктори з порядковими номерами 70314 і 70315, які представляють з себе протистояння зразково рівних по силі, але абсолютно різних за будовою та принципом ігри бойових механізмів. Набори 70312 і 70313, хоча і не вражають своїм розміром, але очевидно є одними з кращих в серії: багато нових детальок, мініфігурки лицарів і лиходіїв, купа ігрових функцій і приємна ціна. Для знайомства з серією Лицарі Nexo пропонуються два маленькі конструктори під артикулами 70310 і 70311 – вони хороші усім, окрім відсутності сил Нексо для гри.

Лего Нексо Найтс
Лего Нексо Найтс

Розмір оригіналу:   1003x390
Тип: jpg   Дата:

В цілому, на цьому загальні фрази про нові конструктори Лего закінчилися – переходимо до огляду безпосередньо наборів.

Отже, іграшка конструктор Lego Nexo Knights 70312 Лего Нексо Ланс і його механічний кінь. Як ми вже казали – набір невеликий : всього 237 детальок і 3 мініфігурки. Коробок типовий для іграшок Лего: на лицьовій стороні усі елементи набору, його артикул і назва, плашка, що повідомляє нас про наявність однієї нексо-сили в комплекті і імена персонажів. Ззаду розташована детальна розповідь-комікс про функціонал цього конструктора і інформація про мобільний додаток Мерлок 2.0. Відкривається коробка неважко – продавлюються 2 клапани і ось її вміст вже на нашому столі.

Lego Nexo Knights 70312
Lego Nexo Knights 70312

Розмір оригіналу:   900x675
Тип: jpg   Дата:

Усередині знаходиться 3 пакетики з детальками, інструкція і лист з наклейками (ох вже ці наклейки). Відразу впадають у вічі декілька речей: деталі, які нам раніше не зустрічалися, незвичайний глибокий синій колір і аксесуари.

Головний персонаж цього набору – випускник Рицарський Академії Найтонії – Ланс Ричмонд (що, звичайно ж, відразу наштовхує нас на думку про лицаря Ланселоте з легенд і балад) і його "бойовий кінь".

Слід сказати, що у світі Нексо Найтс прогрес зайшов настільки далеко, що кінь Ланса виготовлений із сталі і сплавів, його екіпаж складає 2 людини (правда другий пілот – робот), а пересувається він на 2 потужних колесах, які дозволяють долати практично будь-яку перешкоду. Кабіна пілота закрита енергетичним куполом помаранчевого кольору, усі вразливі місця прикриті щитками. У арсеналі коня знаходяться флік-ракети і спис, яких цілком достатньо, щоб захищати межі Найтонії. Але ще цікавішою є функція трансформації мотоцикла Ланса, після якої він дійсно починає сидіти на сталевому коні. Трансформація проходить дуже легко, буквально в три кроки:

  1. Борти мотоцикла стають передніми копитами.
  2. Потужний двигун ззаду опускається і перетворюється на задні ноги.
  3. Переднє колесо забирається під черево коняки і одночасно "виштовхує голову" із спеціального ложа.

Lego Nexo Knights 70312
Lego Nexo Knights 70312

Розмір оригіналу:   1006x375
Тип: jpg   Дата:

І ось, якихось 12 секунд і потужній сталевий скакун готовий воювати на поверхні і в небесах (ми ж пам'ятаємо про ракетні двигуни в "копитах").

Окрім списа у Ланса є щит з нексо-силою, який закріплений в спеціальному захопленні до того моменту, як наш лицар спішиться, щоб добити поверженого супротивника. На тлі цього приголомшливого багатофункціонального транспортного засобу супротивник Ланса – Вогнеметальник виглядає злегка блідо. Він озброєний звичайним арбалетом і сагайдаком з болтами. На його голові відмінний ірокез, але як він збирається протистояти рицарській потужності, якщо чесно, не дуже зрозуміло.

Тепер трішки дьогтю в нашу бочку з медом. У Механічному коні Ланса усе прекрасно, крім того, що не дуже зрозуміло, як лицар дивиться на дорогу і управляє ним у фазі мотоцикла: ні оглядової щілини, ні приладів в кабіні не спостерігається. Залишається тільки варіант, що бот, який сидить в колясці справа є штурманом і керує рухом.

Lego Nexo Knights і його бойовий кінь
Lego Nexo Knights і його бойовий кінь

Розмір оригіналу:   870x490
Тип: jpg   Дата:

Придбати цей і інші набори нової лінійки конструкторів 2016 року Lego Nexo Knights можна в інтернет-магазині іграшок Лего Світ за дуже привабливою ціною з доставкою в будь-яку точку України. Подивитися усі набори цієї серії Ви можете в розділі NEXO KNIGHT.

29 травня 2016

Автор:

Огляд конструкторів LEGO Nexo Knights Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук