Що є конструктором ЛЕГО як такій, знають і дорослі, і діти зі всього світу. У більшості представників підростаючого покоління будинку можна зустріти один або ж декілька таких наборів. А ось тут ви зможете купити LEGO для своєї дитини за привабливими і лояльними цінами, подарувавши йому корисну, захоплюючу і абсолютно безпечну іграшку.
Але ось мало хто з вас знає що-небудь з історії становлення компанія, а також про особливості виробництва іменитих конструкторів. А щоб усе це перестало бути для вас загадкою, відправимося в невелику подорож в Данію, а точніше в місто Биллунд. Саме у нім і робляться ці набори, заглянемо в технологічний процес, так би мовити, зсередини, а також простежимо за тим, як же обробляють конструктори і створюють з них набори, які ви звикли бачити на полицях магазинів або не на онлайн вітринах.
Історія становлення LEGO, як бренду
Ця компанія з’явилася на світ в далекому 1932 року. Спочатку вона спеціалізувалася на випуску дерев’яних іграшок, тоді як перший пластиковий прародитель конструктора був випущений в 1947 році. А ось відомі нам елементи ЛЕГО були вироблені в 1949 році. І що саме дивне, що усі набори, випущені після цього повністю сумісні один з одним. Навіть самі останні набори ЛЕГО ви зможете різноманітити і доповнити деталями з конструктора, яким грався ваш дідусь років 60 тому.
мир Lego
мир Lego

Розмір оригіналу:   670x400
Тип: jpg   Дата:

Вже далеко не одно десятиліття усі елементи ЛЕГО випускаються в чіткій відповідності з жорсткими вимогами до якості і із завидною мірою точності. Завдяки цьому вони повністю безпечні для дитини. Та і сполучати деталі між собою без всяких зусиль зможе навіть найменша дитина, а конструкція, що отримується при цьому, відрізняється високою міцністю. Ви тільки вдумайтеся: допустиме відхилення деталей конструктора усього лише 2 мікрометри.
Досить затяжну одинадцятирічну кризу довелося пережити компанії в 1991году, коли увага дітей посилено була привернута до тих, що розвиваються жвавими темпами комп’ютерним іграм. Корпорації вдалося залишитися на плаву і знову завоювати світовий ринок іграшок завдяки виходу роботизованої серії. І навіть сьогодні ви зможете купити LEGO Mindstorms – яскравого представника лінійки роботів.
Штаб-квартира LEGO Group
Походить до штаб-квартири LEGO Group помічаєш, що плитка перед входом нагадує цеглу ЛЕГО. Та і усередині самої резиденції стеля і стільці, дуже вже нагадують основні деталі цього конструктора.
Цегла, яка стане основою кожного конструктора, виготовляється в спеціальних формувальних машинах. Сьогодні в роботі знаходяться більше 7000 форм, тоді як на заводі їх існує більше 9000. Але виробництво стандартної різноколірної цегли – не це далеко найскладніше, адже набагато важче виготовити нестандартні елементи, які стануть аксесуарами або ж минифирками. Але і з таким завданням виробник справляється, якнайкраще. А найцікавіше, що таке виробництво практично не має відходів.

29 жовтня 2015

Автор:

Небагато з історії і дійсності компанії ЛЕГО Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук