в’язниця Шептон Маллет
в’язниця Шептон Маллет

Розмір оригіналу:   660x371
Тип: jpg   Дата:

Туристи в Сполученому Королівстві тепер можуть забронювати собі ніч у в'язниці з усіма тюремними "принадами", у тому числі із зустрічами з духами мертвих ув'язнених. Ріденька вівсянка на воді на сніданок і на вечерю єдиний пункт меню для туристів, замкнутих у в'язниці Шептон Маллет (Shepton Mallet) у Великобританії.

Впродовж ночі, яку туристи проведуть у в'язниці, вони трохи відчують на своїй шкурі особливості тюремного життя, насолодяться відпочинком на нарах в камерах, пополюють разом з сусідами по камері на примари і спробують зв'язатися з духами страчених злочинців, які колись відбували довічні терміни в цьому похмурому місці.

Раніше найстаріша діюча в'язниця в країні, Shepton Mallet закрила свої двері для ув'язнених в 2013 році, але тепер вона відкриється для туристів, що бажають понюхати тюремного життя, це станеться в п'ятницю, 13 жовтня.

Раніше ми писали про Місця-примари, в яких не варто залишатися одному, мабуть в'язницю Шептон Маллет теж треба віднести до такого місця, бо не виключено, що вночі по коридорам в'язниці бродять неспокійні духи страчених в її стінах рецидивістів та небезпечних в’язнів.

3 вересня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук