Ми були перший раз в Карпатах і в Закарпатті відповідно теж. Відпочивати поїхали влітку, в липні. Шукали де відпочити в Карпатах, та вибір пав на готель Смерековий двір, який радо нас прийняв. Готель знаходиться в Жденієво, це закарпатська область.
готель Смерековий двір в Карпатах
готель Смерековий двір в Карпатах

Розмір оригіналу:   630x486
Тип: jpg   Дата:

Їхали своєю машиною, з дитиною 3 роки. Природа звичайно нереально гарна – дуже все соковите, яскраве, повітря очманіле – саме воно для тих, хто хоче побути далеко від міської метушні та загазованості бетонних джунглів). Ці смереки, нескінченні кущі чорниці, шикарні пейзажі – СУПЕР! Скажу відразу, що для дітей там особливе місце, безліч всього цікавого в плані розваг – і майданчики, і пісочниці, і басейн, і батут. Хоча ми їхали виключно подихати свіжим повітрям і помилуватися природою. Власне з цим все склалося.
Сам готель досить гарний – світлий, приємний, дерев’яний – так би мовити – ЕКО, без ГМО). По прибуттю, нас зустріла Пані Марія – адміністратор готелю. Поселили в хороший номер – просторий й цілком затишний. Особливо порадував інтер’єр – все таке українське, стилізоване під карпатське. Єдине – була маленька ванна, розвернутися ніде, але ми ж не купатися туди приїхали). Вода була завжди, й гаряча й холодна, що не могло не радувати. Звичайно з шумоізоляцією справи були складніші – чутно було добре. Особливо, коли на верхньому поверсі пробігала дитина, складалося враження, що це слоненя. Але це було недовго, відпочиваючі з дітьми з’їхали і ми прекрасно себе почували і перед сном і вранці). Я думаю, що взимку люди на це взагалі не звертають ніякої уваги, тому що у всіх мета – лижі, санки, сноуборди і вони настільки втомлюються, що тупіт, шум і галас їм вже не заважають. А я в основному за дитину переживала, що вона прокинутись може від зайвого скрипу.
Кухня теж гарна. Звичайно не шведський стіл, зате смачно і по-домашньому, взагалі, все було дуже навіть пристойно. Особливо часто згадую смачні вареники з картоплею під вершками. І обіди і вечері – все ситно і смачно.
Територія взагалі просто казка! Все зелене, в квітах, та навіть казкові персонажі вирізьблені з дерева. В заводі плаває форель, яку надзвичайно цікаво власноруч зловити, а пізніше з’їсти, запечену на вогні.
Окреме слово про екскурсії – надзвичайно цікаві, точніше – просто супер! Особливо цікаво було слухати нашого екскурсовода Василя Івановича, надзвичайно весела й чудова людина. Купалися в озері фотографувалися, збирали ягоди.
Перший відпочинок в Карпатах вдався, повертатися додому не хотілося! Писати можна багато, але найголовніший показник для готелю, це те, що коли ми поїдемо наступного разу в Карпати, то обов’язково поїдемо саме в Смерековий двір. Сайт готелю: www.smerekoviy-dvir.com.ua
Хочу висловити подяку за все, все, все! Крижаніна Катя =)

26 липня 2016

Автор:

Відгук про казкове місце в Карпатах Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук