відпочинок в Одесі
відпочинок в Одесі

Розмір оригіналу:   400x300
Тип: jpg   Дата:

Одеса – місто, розташоване на узбережжі Чорного моря. Щорічно сюди приїжджають туристи з різних країн, щоб насолодитися архітектурою, провести час в санаторіях і пансіонатах. Пляжний відпочинок в Одесі славитися своїми чистими і безкоштовними зонами: Ланжероном, Аркадією, Фонтаном, Чорноморкою і Совіньйоном. Сприятливий клімат і багаті природні ресурси сприяють розвитку курортної галузі. У місті працює безліч санаторіїв, які використовують у своїй діяльності лимановий бруд і мінеральні води.

У Оперному театрі Одеси колись виконували свої твори Рахманинов, Чайковський, Сарасате, Римский-Корсаков. Тут співали Шаляпин, Руффо, Баттистини, Джеральдони. Одеський театр музичної комедії прагне утілювати найяскравіші і сміливіші сценічні постановки. За роки його існування колектив театру завоював повагу у музичному і сценічному світі мистецтва. У Одесі є 28 музеїв, які з різних сторін відбивають історію міського життя, мистецтво, культуру, археологію і анатомію. Цікаво буде відвідати Одеські катакомби.

Нічний відпочинок Одеси порадує любителів незвичайних розваг. Центр дозвілля – приморська смуга Аркадії. На ній розташована безліч ресторанів, нічних клубів, барів і дискотек. Смачна і різноманітна кухня багатьох закладів порадує невисокою вартістю блюд.

Багатонаціональне населення вплинуло на архітектуру Одеси. У місті можна побачити будівлі у візантійському, італійському, французькому і вірменському стилі. Прекрасні старовинні будівлі відбивають дух часу, що пішов, а техно-архитектура – сучасний стиль життя. Найбільше місце для прогулянок – Александровский парк. Тут знаходиться головний стадіон Одеси, який нещодавно був реконструйований за останніми європейськими стандартами.

22 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук