вибух в готелі Мерідіен в Гізі
вибух в готелі Мерідіен в Гізі

Розмір оригіналу:   550x410
Тип: jpg   Дата:

В межах безпосередньої близькості від готелю в місті Гіза була виявлена бомба. Двоє поліцейських і двоє співробітників охорони готелю брали участь в її розмінуванні. Воно пройшло невдало – в результаті четверо поранені, один з них – в критичному стані. Чому розмінування робилося не спеціальним загоном саперів і чому в цьому брала участь охорона готелю – невідомо. Найвірогідніше кустарне розмінування було наслідком бажання зберегти інцидент з мінуванням в таємниці.
Готель Мерідіен в Гізі знаходиться в самому центрі туристичної зони, пов’язаної з головною пам’яткою – великими пірамідами Гізи. Готель Le Meridien Pyramids Hotel & Spa знаходиться на відстані менше кілометра від Великого Сфінкса і пірамід. П’ятизірковий готель з хорошою структурою охорони не рахується легкою мішенню для терористів і сам факт того, що хтось зважився на мінування цього готелю – серйозна проблема для туризму.
Інший, незалежний від попереднього інцидент з вибухом бомби стався в Ель-Аріше. Там на придорожній міні підірвався броньований транспорт поліції. Четверо поліцейських отримали поранення. Деякі повідомлення говорять про смерть одного з них, офіцера. У Ель-Аріше і усьому Північному Сінаї йде операція проти терористів “Вілайят Сінаі”, регіонального відділення ІГІЛ в Єгипті. Стрічки новин Північного Сінаю носять цілком фронтовий характер.
Цікаво, що за деякою інформацією, в цьому готелі зараз гостює відомий американський актор і телеведучий – Морган Фрімен. Його перебування в Єгипті – тема номер один в соціальних мережах країни.

31 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук