Якщо ви просто любитель відпочинку на природі або прихильник туристичних походів, то ця стаття дасть вам багато корисної інформації про те, як правильно вибрати спорядження для нічлігу і відпочинку. Безперечно, професіонал в цій області без особливих зусиль визначить, що треба узяти, а чого не слідує. Отже, наша тема – вибір палатки та тентів http://technoportal.ua/palatki-tenty.html для відпочинку та туризму.
асортимент палаток та тентів
асортимент палаток та тентів

Розмір оригіналу:   1400x900
Тип: jpg   Дата:

Спочатку визначимося: для чого вам потрібна палатка або тент. Саме від цього питання і слід відштовхуватися професіоналові або любителеві відпочинку на природі або просто спортсменові, який по волі випадку виявився на природі.
  • Як вже говорилося, перший, допомагаючий зробити правильний вибір палатки та тенту – це ваші власні цілі і очікування. Отже, для чого потрібне подібне спорядження: для підйому в гори, для відпочинку усією сім’єю, для походу на велосипедах або піших походів, для змагань, для річкових спусків, а також для зимового відпочинку. Припустимо, визначилися, рухаємося далі.
  • Тепер залишилося визначити кількість учасників, які уміщаються в палатці або тенті.
  • Важливе значення має період року, в який використовуватиметься подібне устаткування
  • Треба визначити, чим ви будете займатися в палатці та тенті: чи потрібна для вас додаткова полиця, наявність петель для інструментів і світильника, чи доцільне розміщення в палатці велосипеда або сумки, чи є на стоянці сильний вітер, москітні сітки на входах.
  • Треба визначитися з сумою грошових коштів, яку ви зможете виділити на купівлю палатки та тенту.
Рекомендації по вибору тенту та палатки
Якщо ви виїжджаєте в ліс влітку, то вам знадобиться антимоскітна сітка, яку варто встановити на входах і вікнах. Якщо ви прихильник підйомів до гірських вершин, то необхідно потурбуватися про штормові відливи. Якщо ви фанат зимових походів, то треба передбачати можливість установки печі або буржуйки в палатці. Якщо ви вирішили відправитися у велопохід, то ваш велосипед треба буде поставити в тамбурі намету.
При виборі тенту або палатки, пам’ятайте, що важливе значення слід приділити колірній гаммі цього спорядження, особливо, якщо з вами сталася: екстремальна ситуація, у такому разі яскравий колір оптимальне рішення, оскільки притягне увагу.
Якщо ви взяли в похід багато речей, інструмент, то потурбуйтеся про установку в палатці або тенті містких тамбурів і поличок, призначених для речей.

12 листопада 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук