При підготовці до подорожі не так просто вибрати апартаменти для оренди, особливо якщо планується поїздка в незнайому країну. Зайвий головний біль нікому не потрібний. Саме тому до підбору житла треба віднестися серйозно, але що варто врахувати в першу чергу?

вибір апартаментів за кордоном
вибір апартаментів за кордоном

Розмір оригіналу:   640x426
Тип: jpg   Дата:

Перший крок – планування
Перед початком "полювання" на квартиру краще встановити ціновий діапазон. Необхідно знати, скільки коштує один день проживання і що можна дозволити собі (залежно від бюджету). В деяких випадках доведеться сплатити комунальні послуги, а іноді власник підраховує кількість мешканців, враховує зразкові витрати на електроенергію і воду і включає їх вартість в загальну суму оренди.

Інший важливий момент – тип квартири. Що прийнятніше: квартира-студія або двокімнатна? Скромні апартаменти підійдуть невибагливим туристам за умови, що вони подорожують самостійно або з попутником. Зовсім по-іншому йде справа з тими, хто збирається за кордон з дітьми.

Необхідно з'ясувати, чи є в квартирі усі необхідні меблі, кухонна техніка, чи є заборони на паління, як близько розташована найближча зупинка і чи є парковка.

Наступний пункт плану – розташування квартири. У проживанні на околиці і в центрі однаково можна знайти плюси і мінуси. Молодь і студентів, що приїжджають на навчання, притягають ресторани, нічні клуби і магазини безпосередньо в місті.

Але, як правило, розташування в центрі має на увазі високу вартість і шум з вулиці. Любителі тиші можуть оселитися в передмісті і заощадити пристойну суму. Проживання серед корінного населення, у видаленні від туристичного центру – це ще і можливість отримати більше уявлення про справжнє життя місцевих.

На наступному етапі слід визначити період, на який потрібна квартира. Деякі апартаменти вимагають мінімальних термінів перебування, тому визначеність допоможе відразу відмовитися від варіантів, які вимагають тривалого проживання.

Де шукати апартаменти
Найнадійніший спосіб знайти апартаменти за кордоном – запитати знайомих, які часто подорожують. Можливо, їх досвід виявиться корисним або вони зможуть дати поради про те, в якому районі міста варто шукати квартиру.

Якщо таких знайомих немає, рекомендується шанувати форуми і знайти надійні сайти, присвячені цій тематиці. Ідеальний варіант – пошук на сайті саме тієї країни, де належить орендувати квартиру. Там часто розміщують пропозиції "для своїх", а не для туристів, а вартість, відповідно, нижче.

Якщо літак вже приземлився, а квартира так і не знайдена, можна пошукати пропозиції на дошках оголошень або скористатися порадами місцевих жителів.

Декілька порад
Щоб стати ввічливим гостем, необхідно поважати місцеві правила і стандарти. Туристи, схильні до тривалих водних процедур або надмірного використання електроенергії, мають бути готові до того, що власник апартаментів може збільшити вартість оренди.

Не треба забувати про безпеку. Перше, що повинен зробити турист перед оплатою, – знайти відомості про репутацію сайту (коли оплата робиться за допомогою кредитної карти), перевірити усі документи і не наважуватися на оплату, не побачивши квартиру за допомогою веб-камери.

Бажано, щоб на карті, яка буде використана для оплати, не залишалася велика сума. Також не треба використати зарплатову карту. Якщо гроші передаються власникові при особистій зустрічі, необхідно зафіксувати цей факт в договорі. Тут діє просте правило: чим більше паперових документів зібрано, тим краще. Не варто покладатися виключно на електронні технології.

Якщо залишаються сумніви про те, чи варто наважуватися на оренду або все-таки вибрати готель, слід замислитися про реальну можливість заощадити. Коли тривалість подорожі – від двох тижнів, а кількість туристів – більше двох чоловік, вигода стає очевидною.
Є ще третій варіант – розміщення в хостелі. Але цьому варіанту ми постараємося приділити більше уваги у наступних статтях.

16 вересня 2015

Автор:

Як вибрати апартаменти для оренди за кордоном Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук