Які древні храми Єгипту можна побачити під час круїзу по Нілу?

Яким би не був маршрут круїзу по Нілу, судно не мине міст Луксор і Асуан. У Луксорі ви зможете відвідати древній храм, що носить ту ж назву, а також храмові комплекси Карнак, цариці Хатшепсут, фараонів Рамзеса II і III, розвалини храму Аменхотепа.

Луксор під відкритим небом
Луксор під відкритим небом

Розмір оригіналу:   1392x948
Тип: jpg   Дата:

Між Асуаном і Луксором обов'язково робиться зупинка в містечку Едфу, щоб туристи змогли оглянути храм Гора, сина Озириса. Найчастіше цього ж дня судно прибуває в Ком-Омбо. Там знаходиться древній храм, присвячений відразу декільком єгипетським богам, зокрема, Гору(з головою сокола), Себеку(з головою крокодила) і його матері Хатхор. У святилищі Себека виставлені мумії крокодилів.

Після прибуття в Асуан для тих, що бажають організовують поїздку до храмів Абу-Симбела, розташованих на водосховищі Насер. Можна узяти додаткову екскурсію до храму Калабши(він же храм Мандуліса) або до храму Ізіди на острові Філи, теж недалеко від Асуана. Є можливість побачити храми Дерра, Амада, а також Ваді-ес-Себуа, Дакка і Махаракка, які перенесли ближче до міста, щоб врятувати від затоплення під час будівництва Асуанської греблі.

5 квітня 2018

Автор:

Які древні храми Єгипту можна побачити під час круїзу по Нілу Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук