збираємо речі на море
збираємо речі на море

Розмір оригіналу:   300x182
Тип: jpg   Дата:

Ось і настала відпустка. Можна відпочити і трохи приділити часу для збору речей на море. Проте часто це виявляється проблемою – узяти потрібно багато усього, відразу усе і не згадаєш.
Головне перевірити документи, квитки і гроші, поклавши їх в потайну кишеню. Тепер займемося заповненням валізи. У вас, звичайно, є зразковий план того, що потрібно в неї покласти, на ділі виявляється, що вона може бути забитою повністю і не закритися. Слід пам’ятати, що брати необхідно тільки ті речі, які вам точно згодяться на морі. Краще всього заздалегідь стурбуватися питанням, що взяти з собою на море, список буде явно не зайвим в цій справі.
Усі пляжні атрибути можна буде придбати на морі, притому недорого. Звичайно, можна узяти з будинку для підстраховування парео, бандану для захисту від сонця і пару купальників. Також у валізу відправляться сланці і босоніжки.
Зазвичай відпочинок на морі триває не більше двох тижнів. Зазвичай весь цей час відпочивальники проводять на пляжі, але раптом вам захочеться прогулятися на пляжі – візьміть для цього одну сукню і пару аксесуарів, які допоможуть створити декілька образів. На відпочинку у вас можуть обгоріти плечі, так що вам без сумніву згодиться сорочка, сміливо відправляйте її у валізу. Крім того сорочку можна зав’язати на талії і використовувати як курортний варіант одягу. Сорочка зазвичай добре поєднується з шортами, які у валізі не займуть багато місця. На випадок прохолодних вечорів або дощової погоди захопіть ветровку або теплу кофту.

13 липня 2014

Автор:

Збираємося у відпустку. Що взяти з собою на море?! Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук