Автомобіль давно вже не засіб розкоші. Люди, що займаються бізнесом багато часу проводять в поїздках. Багато народу подорожує своїм транспортом.
І тому, їх тривале перебування в автомобілі має бути комфортним.
Багато у наш час винаходів придумано на цю тему. Ось, наприклад, авто кавоварка на одну чашку або тостер. Великий попит мають автомобільні холодильники. Якби їх не було, можна представити ситуацію в жарку пору року зі швидкопсувними продуктами. Його встановлюють у багажнику, не займаючи місця в салоні. Прекрасним винаходом є іонізатор повітря. Це вам і усунення неприємних запахів, і видалення що літає по салону пилу, і знищення мікроорганізмів. Загалом, свіже і чисте повітря вам безтурботне. Є ще величезна кількість різних автомобільних аксесуарів в які входять і mitsubishi galant запчастини, але тут ми поговоримо про кондиціонери і системи климат-контроля.
салон mitsubishi galant
салон mitsubishi galant

Розмір оригіналу:   2560x1920
Тип: jpg   Дата:

І цей мікроклімат створюєте ви самі. У салоні машини температуру вище 20 градусів витримати вже не усі водії можуть. При цьому виходить навантаження на серце, посудини, легені.
Існує два способи регулювання оптимальної температури в автомобілі це:
  1. Автомобільні кондиціонери. Завданням його є пониження температури повітря і відповідно до його охолодження. Він працює на заданому вами режимі. Можна простудитися, знаходячись, тривалий час під прямим потоком повітря з кондиціонера. Кондиціонер -это проста система заповнена фреоном і холодильним маслом. Він включається вручну, і повітря дме туди, куди ви його направите.
  2. Автомобільна система клімат-контроль. Це система, з більше розширеними можливостями, має безліч програм, які працюють в різних кліматичних умовах. Прийшла зима з морозами, вам треба задати програму і виставити бажану температуру. У салоні буде тепле. Спекотливого літа вона забезпечить вас прохолодою. Не треба втручатися в її роботу, вона усе зробить сама, навіть прямий потік повітря відведе від пасажирів.
Не у кожному вітчизняному автомобілі можна встановити систему клімат-контроль. Для цього потрібна розетка, а її в авто немає. Автолюбителі все ж примудряються в автомобілі зарядити мобільний телефон, накачати компресором колеса, підключають міні-пилососи або телевізори. І служить розеткою ним прикуриватель. Є безліч різних перехідників і насадок для того, щоб підключитися до електромережі автомобіля.

29 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук