Процедура видачі віз громадянам України, Білорусі, Казахстану, Вірменії і Грузії буде спрощена. Про це домовилися на сьогоднішній зустрічі міністр туризму Болгарії Ніколіна Ангелкова і міністр закордонних справ Даніель Мітов.
Ніколіна Ангелкова і Даніель Мітов на зустрічі по обговоренню візового режиму
Ніколіна Ангелкова і Даніель Мітов на зустрічі по обговоренню візового режиму

Розмір оригіналу:   670x410
Тип: jpg   Дата:

По словах Мітова, це рішення прийняте у відповідь наближаючомуся активному туристичному сезону і бажанню Міністерства туризму збільшити турпоток України. Також це є частиною заходів по протидії негативної тенденції спаду раннього бронювання на сезон літо-2015. За останніми даними з січня по листопад 2014 року кількість туристів з України  знизилася  на 8%.
Як повідомляє спец.кореспондент ozi.pp.ua, згідно з домовленостями міністрів, Болгарія почне видавати короткострокові двократні або багатократні візи з метою організованого туризму терміном дії один рік, громадянам, які отримали минулого року болгарські візи. Власники нерухомості також зможуть скористатися цими умовами. Громадянам, які уперше збираються поїхати у Болгарію, видаватимуться короткострокові двократні або багатократні візи з метою приватного відвідування строком на один рік, а тим, які вже отримували раніше болгарські візи, строком на 3 роки.
Неповнолітнім громадянам цих країн, бажаючим відвідати Болгарію з метою туризму або відпочинку в організованих молодіжних таборах, видаватимуться короткострокові багатократні візи строком на 5 років. Однорічні двократні або багатократні туристичні візи видаватимуться і особам з обмеженими можливостями.
Міністерство закордонних справ вже відправило дипломатичним і консульським представництвам вказівки про спрощення процедури видачі туристичних віз, говориться в повідомленні МЗС Болгарії.

7 лютого 2015

Автор:

Болгарія спрощує видачу віз громадянам України Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук