бронювання турів
бронювання турів

Розмір оригіналу:   570x386
Тип: jpg   Дата:

Як відомо, туризм зовсім не дешеве задоволення: літні поїздки до моря, подорожі в інші країни, на інші континенти коштують не малих грошей. Тому не дивне бажання людей, що вибирають чергову точку на карті і плануючі маршрут, хочуть хоч трохи заощадити. Робить це кожен по своєму: хтось самостійно купує авіаквитки і резервує готель, хтось залишає усе на останній момент, в надії упіймати путівку, що горить, ну а хтось віддає перевагу ранньому бронюванню турів.

На жаль, в нашій країні останній варіант найменш популярний, між тим обачливі і прагматичні європейці їм активно користуються – до 80% туристів в Європі купують турпутівки набагато раніше запланованої дати подорожі! Раннє бронювання або "early booking" припускає резервування і купівлю туру за декілька місяців до самого відпочинку, причому за істотно нижчими цінами, ніж в сезон. Як правило, туроператори домовляються з власниками готелів і авіакомпаніями про спільне надання скидок в 10-15% при попередній купівлі клієнтом туристичного продукту. В результаті сумарна скидка може досягати 30-40%, що цілком порівнянно з вартістю путівок, що горять, але при цьому вам не треба буде сподіватися на удачу. Наприклад, бронюючи літній тур в Грецію в компанії "MOUZENIDIS TRAVEL" сьогодні, ви економите, як мінімум, 35%.

Окрім нижчої ціни, раннє бронювання турів має ще декілька переваг. Наприклад, купивши турпродукт заздалегідь, ви будете захищені від коливання курсів популярних валют – влітку попит на валюту зазвичай зростає. Важливим моментом є і те, що ви маєте унікальну можливість вибрати найбільш оптимальний за часом рейс і кращий готель по співвідношенню ціна/якість. У сезон у вас такої можливості може і не бути, особливо якщо туристичний напрям популярний. Крім того, ви можете без поспіху розпланувати свою відпустку, заздалегідь улагодити формальності з відпусткою, отримати усі необхідні візи, придбати пляжний гардероб.

Проте раннє бронювання турів має і деякі недоліки. Головний з них полягає в тому, що сплатити путівку треба буде відразу, а відправитися в подорож ви зможете тільки через декілька місяців. А за цей час, як відомо, може статися багато що і поїздку доведеться відмінити, повну ж суму за тур вам навряд чи повернуть – при ранньому бронюванні зазвичай передбачені штрафні санкції. Крім того, такий спосіб економії на літньому відпочинку має дуже обмежену кількість місць, куди можна поїхати. Звичайно це Туреччина, Греція, Єгипет, Іспанія, Хорватія і Чорногорія, іноді можна підібрати тур в Таїланд або ОАЕ, вже в менш популярні в туристичному плані країни доведеться їхати без скидки.

 

9 червня 2014

Автор:

Раннє бронювання турів : усі за і проти Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук