Черговий вид туризму успішно розвиває Туреччина – за статистикою за минулий рік, в'їзні туристи, що прибули з метою оздоровчого відпочинку, показали приріст на 27%. Такі дані озвучили виданню Daily Sabah в Асоціації турецьких туристичних агентств (TÜRSAB). При цьому за словами голови асоціації Фіруз Багликая, в середньому іноземці, відвідуючи Туреччину для оздоровчого туризму, витратили в 2018 році близько 2'013 доларів на людину, що майже в три рази більше, ніж в звичайному туризмі.

термальний курорт Туреччини
термальний курорт Туреччини

Розмір оригіналу:   1088x623
Тип: jpg   Дата:

Всього 551'748 туристів прибули в Туреччину минулого року в цілях охорони здоров'я і лікування, що на 27,35% більше, ніж минулого року. А в цілому число туристів, відвідуючих країну по лікувальних програмах, за останні 10 років досягло 3,2 мільйона.

Серед затребуваних процедур – відпочинок на термальних курортах, курортний відпочинок "туристів третього віку", відпочинок на курортах мінеральних вод, а також різні медичні процедури – у тому числі косметологія. Доход Туреччини в області оздоровчого туризму досяг приблизно 2 мільярдів доларів.

5 вересня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук