Згідно з даними, отриманими з європейських ринків, в Туреччині чекають двозначного збільшення числа іноземного турпотоку. Таку статистику озвучив DailySabah Башаран Улусой, голова Асоціації турецьких туристичних агентств(TÜRSAB). За його словами, в сезоні 2017 кількість туристів в Туреччині і доходу від туризму тільки «повернулася».

Туреччина чекає зростання турпотоку
Туреччина чекає зростання турпотоку

Розмір оригіналу:   1100x732
Тип: jpg   Дата:

«Повернення українського ринку вніс дуже важливий вклад в позитивні дані в секторі туризму в 2017 році. Кількість іноземних туристів, що прибувають в Туреччину в 2017 році, збільшилася на 27,84% порівнянню з попереднім роком, досягнувши 32,4 млн. З поверненням українського ринку в 2017 році Україна знову встала на свої позиції в якості одного з найбільших ринків Туреччини», – заявив пан Улусой.

Також, за його словами збільшилося число туристів з таких країн, як Росія, Ірак, Іран, Азербайджан, Саудівська Аравія, Румунія, Грузія, Болгарія, Греція, Франція і Бельгія. Він додав, що в 2017 році деякі ринки, такі як Нідерланди, Німеччина і США, впали. Проте в цілому доходи від туризму збільшилися на 18,89% порівнянню з попереднім роком і досягли 26,3 мільярда доларів.

Також пан Улусой нагадав, що кількість іноземних туристів, відвідуючих Туреччину в період з червня по липень-серпень 2017 року, склала 13,2 мільйона чоловік. Влітку 2018 року кількість іноземних туристів в Туреччині, за його оцінками, досягне 14-15 мільйонів.

15 лютого 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук