віза в США
віза в США

Розмір оригіналу:   800x500
Тип: jpg   Дата:

З 1 листопада для отримання візи в США туристам доведеться фотографуватися без окулярів – такі нові правила, про які повідомив держдепартамент країни. «Починаючи з 1 листопада 2016 року, претенденти на американські візи повинні знімати окуляри для фотографій на заявку. Ця зміна допоможе усунути яскраві відблиски і тіні, які можуть привести до затримок в обробці заявки паспорта і візи», – затверджується в повідомленні. Виключення можуть бути тільки по медпоказаниям і ті «у виняткових випадках».
Нагадаємо, згідно з коментарями представників консульського відділу, по туристичній візі в США можна знаходитися не більше 6 місяців в рік. «Якщо ви отримали багатократну туристичну візу, ви можете в’їжджати в країну до закінчення дії візи. Будь ласка, зверніть увагу, що віза – це усього лише запит дозволу на в’їзд до країни, а фінальне рішення про допустимі терміни перебування буде прийнято на кордоні при в’їзді.
Пам’ятайте, що, як правило, по туристичній візі можна знаходитися не більше 6 місяців в рік», – говориться в коментарях Консульського відділу.
Також перешкодою для отримання американської візи не стане невикористана перша туристична віза, перший закордонний паспорт, приватна зміна роботи заявником і невеликий стаж роботи на останньому місці. Втім, за заявою дипломатів кожен заявник повинен продемонструвати тісні соціальні і економічні зв’язки з Україною, щоб довести те, що у нього немає намірів іммігрувати.

18 жовтня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук