Як отримати робочу візу в США або як її називають візу H1B – питання, яке мені вже задали 1000 разів з моменту появи цього сайту. Я не розповім вам про супер секретний рецепт її отримання, проте розпишу хто швидше за все буде вам її робити і де таких працедавців шукати.
Робоча віза в США коштує грошей, і не малих, а згідно із законом саме ваш працедавець має бути спонсором процесу отримання цієї візи. Не треба мати тонни мізків, щоб здогадатися, що далеко не усі жадають заплатити за вас декілька тисяч доларів для того, щоб зробити вас своїм співробітником. Особливо якщо ви тільки що прилетіли в Америку або ще краще – знаходитеся у своїй країні і в США ніколи не були взагалі.
отримати робочу візу в США
отримати робочу візу в США

Розмір оригіналу:   670x500
Тип: jpg   Дата:

У такій ситуації цілком може здатися, що отримати візу H1B просто нереально, але давайте поглянемо на факти. Нещодавно отримав електронну раздатку у своєму коледжі від Американської адвокатської контори Immigration Art, яка поділилася своїм досвідом в статистиці оформлень робочих віз в Америці. Чим саме я написав нижче.
По-перше, треба чітко розуміти, що гравці великого бізнесу (Microsoft, Apple, Nike і так далі) мають внутрішні правила прийому на роботу іноземців по робочих візах. І якщо вони говорять, що “ми не спонсоруємо робочі візи для майбутніх співробітників” це, як правило, означає, що ким би ви не були, 90% що вам відмовлять.
Середній бізнес зазвичай ніколи не наймає на роботу по робочих візах H1B. Вірогідність, що з вами взагалі розмовлятимуть на цю тему 50/50.
Малий бізнес – це те, де у вас є дійсно хороші шанси влаштуватися на роботу по візі H1B. Такі фірми, як правило, не мають внутрішніх офіційних норм на цю тему і дуже гнучкі у веденні діалогу з іноземними фахівцями. Тут усе залежить від вас – ви повинні показати фірмі, ЧОМУ вона повинна найняти вас і сплатити вам оформлення візи (як це зробити я розповім як-небудь в майбутніх семінарах). Якщо ви не знаєте відповіді на це питання, то кращий варіант – домовитися заздалегідь з міграційним адвокатом і дати працедавцеві його телефон, коли той скаже що “ми не спонсоруватимемо вашу візу”. Як вибирати міграційних адвокатів я напишу в наступних постах.
По-друге, ви маєте бути реальним фахівцем. Тобто не просто закінчити університет, але і знати, як працювати по своїй спеціальності. Думаю зрозуміло, що якщо ви зможете продемонструвати свої навички працедавцеві, то той реально думатиме про те, чи треба за вас платити гроші на початку.
У третіх, почніть свої пошуки з тих компаній, які офіційно заявляють про те, що готові спонсорувати робочі візи іноземцям при працевлаштуванні. Знайти таких можна на багатьох сайтах.
Сподіваюся, ця стаття допоможе вам намалювати картину “Як отримати робочу візу в США”. Пам’ятайте – успішний той, хто діє, а не просто тупо читає і роздумує.
Удачі у пошуках!

13 травня 2016

Автор:

Як отримати робочу візу в США Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук