Для багатьох людей Америка є мрією, хтось хоче побувати там з дитинства, хтось набуває такої мрії в дорослому житті, але у кожної людини з думками – хочу поїхати в Америку, рано чи пізно виникає питання, яке стосується того, як же здійснити мрію? Саме про те, як поїхати в Америку, розповімо в цій статті.
як поїхати в Америку
як поїхати в Америку

Розмір оригіналу:   1200x690
Тип: jpg   Дата:

Першою, і основною перешкодою, для того, щоб з’їздити в Америку, являється візовий режим в’їзду до країни для громадян багатьох країн, у тому числі України. А це означає, що Ви не можете просто захотіти, купити квитки і полетіти в США, Вас чекає досить трудна процедура отримання візи.
Детальніше про те, як отримати візу в Америку, дізнаєтеся тут – “Як отримати візу в США?”. Розрізняють наступні типи віз, залежно від мети Вашої поїздки :
  • Неімміграційна, даний варіант візи потрібний Вам якщо Ви хочете з’їздити в Америку на якийсь час, відпочити, помандрувати, попрацювати, тобто для тимчасового перебування.
  • Імміграційна – віза для тих, хто хоче переїхати в Америку, тобто для постійного проживання.
Відпустка в Америці
Але, при отриманні візи не усе так просто. На співбесіді Вам можуть знадобитися документи, що підтверджують мету Вашої поїздки, а значить, до цього моменту у Вас мають бути готове усе для поїздки:
  • Транспорт (авіаквитки, оптимальний варіант, ще звичайно можна відправитися в круїз через океан, але на це піде сила-силенна часу).
  • Проживання (готелі, апартаменти).
  • Екскурсійна програма.
Не усі документи можуть знадобитися на співбесіді, але краще перестрахуватися. Крім того, варто пам’ятати, що навіть для короткострокової поїздки потрібні фінансові гарантії (довідки з роботи, виписки з рахунків в банку).
Відпустку в Америці Ви можете організувати як за допомогою туристичного агентства, так і самостійно. Другий варіант буде куди вигідніше, з кількох причин:
  • Економія буде ощутима, як мінімум Ви заощадите на винагороді турагента, і, звичайно ж, можете знайти вигідні авіаквитки і готелі зі знижками.
  • Ваша поїздка буде ексклюзивною, і максимально відповідатиме Вашим запитам.
Якщо Ви вирішили організувати свій відпочинок самостійно, то корисно буде ознайомитися із статтею, як купити квиток на літак, тут – “Як купити квиток на літак?”. Окрім оренди готелів або апартаментів, Ви можете скористатися абсолютно безкоштовним способом проживання за кордоном: обмін квартирами на відпустку, або знайти сім’ю, яка захоче прихистити Вас у себе в будинку на час відпочинку. Такі варіанти подорожей і в Україні набирають оберти, так би мовити допомога мандрівників один одному.
Деякі не представляють подорожей без автомобілів, і це не проблема, Ви можете орендувати машину. Краще потурбуватися про це заздалегідь, оскільки по прильоту може не виявитися необхідного Вам авто.
Поїхати жити в Америку
Окрім того, щоб просто з’їздити в Америку відпочити, багато хто хоче поїхати туди назавжди. Одні думають, що там їх життя буде краще, інші упевнені, що можливостей для побудови вдалої кар’єри там куди більше, ніж на батьківщині. Але і ті, і інші можуть бути упевнені в тому, що якість життя американців на порядок краща, ніж українців, як би сумно це не звучало. Досить згадати про пенсіонерів, і порівняти наших і їхніх бабусь і дідусів : американські пенсіонери, бадьорі і забезпечені, відмінно одягаються, займаються спортом, подорожують. Більшість же наших бабусь і дідусів рахують кожну копійку і доношують речі куплені, мало не в молодості, багато хто пересувається важко. Життя людей з обмеженими можливостями в нашій країні нестерпне, а в Америці, усе роблять, щоб вони могли почувати себе нормально серед здорових людей, а не ховатися у своїй квартирі, як у нас в країні.
Довго можна говорити про освіту. Ще менше за десять років назад наші дипломи цінувалися за кордоном, тепер же цим мало який ВНЗ може похвалитися, тому багато студентів марять навчанням в Америці, а деякі, активно користуються програмою Work and Travel USA. І одного дня побувавши в Америці, не хочуть повертатися. Чи поїхати в Америку жити, вирішує кожен для себе, проте, важко прийняти вірне рішення, нічого не знаючи про життя в США, і з вирішенням цієї проблеми Вам допоможе наш розділ сайту присвячений Америці.

12 травня 2016

Автор:

Як поїхати в Америку? Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук