Круїз – один з тих способів відпочинку, популярність якого за останні роки тільки виросла. З одного боку, нові круїзні судна стали ще розкішніше і більш комфортабельні; з іншої – кількість варіантів досить велика, щоб задовольнити побажання кожного. Ось декілька причин, по яких варто відправитися в круїз.
круїз на лайнері
круїз на лайнері

Розмір оригіналу:   670x425
Тип: jpg   Дата:

Вартість приємно здивує
Звичайно, вартість круїзу значно варіюватиметься залежно від класу лайнера, напряму і пори року. Але якщо уважно підрахувати витрати, вигода стане очевидна.
А все тому, що в ціну, як правило, все включено – не доведеться додатково витрачатися на проживання, харчування або розваги. Все, що треба, – узяти гроші на витрати під час зупинок лайнера.
круїз для двох
круїз для двох

Розмір оригіналу:   670x425
Тип: jpg   Дата:

Вирушати в круїз особливо вигідно сім’ям і молодожонам. Для цих категорій часто пропонуються знижки. Щоб не потрапити в невмілу ситуацію і не залишитися в морі без достатніх засобів, краще заздалегідь детально вивчити, що входить в ціну, а за що доведеться доплатити.
Усі розваги під рукою
Зазвичай в круїзі шукати розваги довго не доводиться – все знаходиться поруч, під рукою. На багатьох лайнерах є казино, кінотеатри і театри, тоді як на інших є навіть художні галереї.
розваги на круїзі
розваги на круїзі

Розмір оригіналу:   670x425
Тип: jpg   Дата:

Якщо захочеться, можна піти в спортзал або басейн, а увечері – по ресторанах. Набирає популярність “освіта в морі”, зокрема, кулінарні курси. Нудно не буде: тільки клієнт вирішує, скільки веселощів йому потрібно.
Різноманітність і можливість відвідати безліч країн
Немає іншої форми відпочинку, яка дозволить відвідати багато різних місць в такій невимушеній формі і за одну поїздку. Валізу треба збирати тільки раз, а під час зупинки не доведеться піклуватися про пошук готелю або ресторану – на лайнер завжди можна повернутися на обід або відпочинок.
Щоб підібрати круїз з насиченою програмою, спочатку треба визначитися з напрямом і заглянути в календар. У квітні-жовтні здійснюються круїзи по Середземномор’ю.
круїз
круїз

Розмір оригіналу:   670x425
Тип: jpg   Дата:

Восени лайнери йдуть на Каріби, Кубу і у Бразилію, а взимку – в Азію і Австралію. Круїзи стирають межі, дозволяючи робити те, про що раніше тільки мріяв. Наприклад, хотів відвідати екзотичну країну, але мовний бар’єр або інші страхи не дозволяли зробити цього.
Харчування на борту рідко розчаровує
Під час круїзу хороше харчування – один з приємних моментів подорожі. На більшості судів працюють імениті шеф-кухарі, а якості, різноманітності і сервіровці на лайнері приділяють багато уваги.
харчування на борту
харчування на борту

Розмір оригіналу:   670x425
Тип: jpg   Дата:

Багато в чому це пов’язано з історією, адже у минулому дозволити собі круїз могли тільки аристократи. І відтоді цей вид подорожі асоціюється з підвищеним комфортом і хорошим сервісом.
Вважається, що та “вишуканість”, з якою сервіруватимуть і подаватимуть блюда, залежить від класу лайнера. Частково це так, але навіть на кораблі економ-класу годують ситно, а в меню – до 60 блюд.
Круїзні компанії завжди раді сім’ям
Якщо виділити найзручніший спосіб подорожувати усією сім’єю, то круїз лідирує. Часто в тариф входить спеціальне меню, заходи і розваги, а також доброзичливе відношення до дітей.
Для них на лайнерах влаштують скалодроми, басейни, баскетбольні майданчики, водні гірки і катки. І це без урахування можливостей, які пропонуються в пунктах призначення під час зупинки, включаючи незаймані пляжі і тематичні парки.
круїзний лайнер
круїзний лайнер

Розмір оригіналу:   680x446
Тип: jpg   Дата:

Круїзи зручно планувати
Оскільки про розміщення і дорогу піклуватися не треба, туристові досить тільки підібрати напрям. А якщо в круїз збирається велика компанія, завдання спрощується.
Багато операторів мають спеціальні програми для групових поїздок, включаючи підбір просторіших кают. До речі, таким клієнтам часто дають пільги у вигляді безкоштовних розваг або проїзду того, від чийого імені бронюють круїз.
весілля на лайнері
весілля на лайнері

Розмір оригіналу:   670x425
Тип: jpg   Дата:

Круїз – це романтика в чистому вигляді
Великий відсоток пасажирів на лайнері – закохані пари. Хтось відправився в медовий місяць, а хтось вирішив освіжити стосунки. Океан, мерехтливі зірки, столик на двох – не любовні кліше, а цілком реальні переживання, які круїз дарує романтикам.
І не можна забувати про спеціальні пакети послуг для проведення медового місяця або весілля на борту.

31 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук