Готуючись в майбутню поїздку на відпочинок, ми ретельно продумуємо – що узяти з собою, і іноді збирається важка валізка, і не один. А приїхавши відпочивати, виявляємо, що частина речей так і пролежала у валізах (сумках).
що взяти з собою в поїздку
що взяти з собою в поїздку

Розмір оригіналу; 572x413
Тип: jpg   Дата:

Що ж взяти і без чого по справжньому нам не обійтися на відпочинку?
В першу чергу – не забудьте зібрати усі необхідні документи, квитки, візьміть гроші або платіжну картку. Не забудьте про медичну страховку. Без неї у багато країн вас просто не пустять – посольство навіть може відмовитися видати візу.
Також Вам знадобиться карта міста, в якому перебуватимете. Бажано, щоб на карті були позначені пам’ятки, великі магазини, ринки, готелі, ресторани.
Якщо говорити про гардероб, то усе залежить від виду відпочинку, країна, в яку Ви їдете (а конкретніше – клімат країни). Прихопите з собою пару джинсів, які можна буде одягнути у будь-яку погоду. Окрім джинсів захопите спідницю, шорти або капри. Не варто брати з собою більше 4 одиниць. А ось футболок, топів або тунік можна узяти більше. Важливо також підбирати футболки так, щоб їх можна було комбінувати з декількома видами одягу.
Обов’язково захопите декілька комплектів нижньої білизни і одяг для шкарпетки в номері (халат, домашній костюм). Не забудьте про головний убір і сонцезахисні окуляри. Оскільки ви вирушаєте на курорт, обов’язково прихопите з собою підстилку, купальник і пляжні тапочки. Окрім цього, слід підготуватися до прийому сонячних ванн. Для цього захопите з собою косметичні засоби з необхідним рівнем захисту від сонячних променів, а також крем після загару.
Що стосується звичних засобів гігієни, візьміть з собою звичайний набір косметики по догляду за шкірою обличчя і тіла (лосьйон, тонік, крем, гель для душу і шампунь), зубну пасту і щітку, засоби для депіляції, засобу для загару.
Не забудьте:
  • мобільний телефон, зарядний пристрій до нього, придбайте
  • туристичну SIM -карту (що дозволить вам значно заощадити на розмовах);
  • фото-, відеокамера і аксесуари;
  • аптечку для подорожі;
  • гроші. Для чого складіть заздалегідь орієнтовний кошторис витрат;
  • тормозок в дорогу. До складу якого можуть увійти пляшка води, шоколад, горіхи, яблуко.

5 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук