Знайду роботу в Польщі, так думає безліч претендентів. Але почавши пошук стикаються з проблемами. Адже на цьому ринку досить багато посередників, які не завжди діють за правилами. Як знайти роботу в Польщі без посередників ми і розповімо в цій статті. Адже пошук роботи в Польщі краще робити самостійно, для цього просто потрібно витратити трохи часу.
робота в Польщі
робота в Польщі

Розмір оригіналу:   720x330
Тип: jpg   Дата:

Правила пошуку
Роботу в Польщі від прямих працедавців цілком можна знайти прямо на сторінках сайту. Всесвітня павутина приваблює не лише претендентів, але і працедавці постійно розмішають свої вакансії. Адже в Польщі спостерігається нестача працівників. Причому безглуздо думати, що вимагаються тільки різноробочі, якраз навпаки. Фахівці мають теж попит, причому підвищений.
Увага: Ніколи не варто пропускати оголошень. Адже завжди є варіант потрапити саме на прямого працедавця.
Знайти роботу в Польщі для жінок або чоловіків не складно. Правда цим потрібно позайматися. Адже ринок праці тут значно більше ніж дома. Давайте розглянемо, де знайти роботу в Польщі і як це правильно зробити.
Складання резюме
Складіть своє резюме і краще всього для цього підійде польська мова. Фахівці кадрових агентств радять створювати декілька варіантів резюме, Так само хорошим варіантом буде резюме англійською мовою. Залежно від вакансії, яку ви хочете знайти, слід вибрати резюме, яке більше їй підходить. Рекомендується мати резюме у вигляді електронного документу і на листі формату А4.
 • Наприклад, якщо вам потрібна робота на посаді програміста, то слід детально описати свої навички, що відносяться до сфери програмування (знання мов, фреймворків, виконані проекти), і побіжно згадати про навички у сфері зборки комп’ютерів або ремонту побутової техніки.
 • Якщо ж вам потрібна робота майстра по ремонту, то слід детально описати, яку техніку і як ви можете ремонтувати, і трохи згадати про те, що ви можете самостійно робити сайти. З двома варіантам резюме ви матимете більше шансів в різних фірмах: і в тій, де потрібний програміст і в тій, яка шукає майстра по ремонту комп’ютерної техніки.
Складайте резюме, використовуючи стандартні правила:
 • Перерахуєте місця, де ви раніше працювали.
 • Розкажіть, що ви умієте робити і яка у вас практика.
 • Надайте додаткові відомості про себе (наприклад, про нагороди або сертифікати, що не мають відношення до вказаної вакансії).
 • Детально опишіть вакансії, на які ви претендуєте. Опишіть її так, як описує її працедавець, щоб він не намагався вгадати, що ви бажаєте отримати зрештою.
 • Напишіть, на скільки ви знаєте польську мову. Якщо ви маєте сертифікати про проходження мовних курсів, це буде для вас плюсом. Правда слід сказати. Що не для кваліфікованої роботи знання мови не обов’язкове, але якщо ви єю володієте на розмовному рівні, то заробітна плата може бути вище на 30%.
 • Резюме має бути грамотним, і якщо ви не здатні писати польською мовою правильно, то рекомендується звернутися до професійного перекладача. Зразок резюме можна знайти в інтернеті, а можна звернутися в кадрове агентство. Працівник агентства допоможе правильно скласти резюме, але його роботу, зрозуміло, доведеться сплатити.
 • Ознакою хорошого тону вважається розсилка разом з резюме і відповідного йому супровідного листа. Якщо ви відправляєте паперове резюме, то до нього прикріпляється супровідний лист.
 • Якщо ж ви подаєте документи в електронному вигляді, то в самому повідомленні треба написати супровідний лист, а вже до нього прикріпити резюме, як вкладення. Не рекомендується писати лист у вимогливій або хвалебній манері.
Як шукати роботу в Польщі за допомогою інтернету
Корисну інформацію про доступні вакансії можна знайти на сайтах, які спеціалізуються на оголошеннях про пошук і пропозицію роботи. Наприклад, на цьому сайті ви можете знайти роботу в Польщі серед багатьох пропозицій, крім того там можна самостійно помістити свою пропозицію як претендента.
Якщо ви публікуватимете своє оголошення на подібному сайті, то постарайтеся вказати усі ключові слова, що стосуються вашої спеціальності і вимог.  Ключові слова допоможуть працедавцеві швидко знайти ваше оголошення. Під такими словами розуміються: спеціальність, навички, досвід роботи, розмір зарплати, наявність сертифікатів, знання мови і так далі.
Як знайти роботу, знаходячись на території Польщі
Використовуйте декілька головних напрямів:
 • потрібно відвідувати працедавців, особиста присутність збільшує шанси працевлаштування;
 • читайте газети і оголошеннями працедавців;
 • самі публікуйте оголошення в місцевій пресі;
 • користуйтеся вищезгаданими сайтами;
 • шукайте в пошуковій системі по поєднанню слів “Praca + ваше місто”.
Якщо ви знаходитеся на території Польщі, то у вас вже більше шансів знайти необхідну роботу. Як знайти роботу в Польщі форум говорить на користь цього варіанту.
Обов’язково потрібно переглядати пресу. У термінових оголошеннях часто публікують вакансії, на які працівники потрібні вже зараз. Після того, як знайдете оголошення, подзвоніть наймачеві і домовтеся про зустріч. Цей спосіб пошуку роботи чудово підходить тим, хто володіє польською мовою.
Другим способом пошуку роботи буде безпосередня публікація оголошень від вашої особи. Виберіть спеціальність, на яку ви хочете влаштуватися, і помістіть своє оголошення в усіх газетах вашого міста. Оскільки оголошення в газету платні, поцікавтеся в пунктах подачі оголошень в які дні його краще подавати, і скільки коштує ця послуга.
Ефективно спрацьовує і наступний спосіб:
 • Щоденна подача оголошень в усіх міських газетах від себе. Проте вимагається трохи почекати, щоб ваше оголошення опублікували. Стандартний термін розгляду заявки – тиждень. Перш ніж подати оголошення детально обдумайте його текст. Бажано, щоб оголошення було написане поляком. У кінці оголошення напишіть свій номер телефону.
 • Як можна помітити, бажано мати друзів з Польщі, щоб вони допомогли вам написати оголошення і надали на якийсь час свій номер телефону. Також рекомендується купити собі польську сім-карту, щоб завжди бути у контакті з потенційними наймачами.
 • Рекомендується шукати зустрічі, або з менеджером по кадрах, або з безпосереднім начальником. Небажано подавати заяву на роботу секретареві, оскільки він, швидше за все, відправить його до теки, де воно лежатиме з сотнями подібних заяв.
 • Постарайтеся докласти всіх сил, щоб добитися особистої зустрічі з керівником. Якщо у шефа немає вільного часу для вас сьогодні, то поцікавтеся, коли воно буде, і призначте зустріч на зручний для нього день. Більшість людей ледачі і при особистій зустрічі у вас більше шансів на розгляд вашої заявки, ніж у випадку з резюме, що лежить в загальній теці з купою інших паперів. При особистій зустрічі у вас більше шансів потрапити в штат, оскільки цілком можливо, що наймач хоче позбавитися від недбайливих працівників, але ще не знайшов їм гідної заміни.

4 липня 2016

Автор:

Знайти роботу в Польщі без проблем Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук