Столиця Венесуели Каракас і два популярних мексиканських курортних міста – Лос-Кабос і Акапулько – увійшли до трійки найнебезпечніших міст світу за версією мексиканської неурядової організації "Громадська рада з громадської безпеки і кримінального правосуддя".

столиця Венесуели Каракас - небезпечне місто
столиця Венесуели Каракас - небезпечне місто

Розмір оригіналу:   4416x2480
Тип: jpg   Дата:

Днями організація опублікувала свій топ-50 найнебезпечніших міст світу. Перше місце антирейтингу зайняв мексиканський муніципалітет Лос-Кабос, що об'єднує в курортну зону два невеликі міста-курорти, – Кабо-Сан-Лукас і Сан-Хосе-дель-Кабо. У 2017 р. тут сталося 111,33 вбивств на 100 тис. жителів. При цьому автори списку відмічають небувалий вибух насильства – з 2016 р. число вбивств тут виросло на 500%.

На другому місці антирейтингу – столиця Венесуели Каракас – 111,19 вбивств на 100 тисяч жителів. Третій рядок зайняв всесвітньо відомий курорт на тихоокеанському узбережжі Мексики – Акапулько(106,63 вбивств на 100 тис. жителів).

Міста Латинської Америки зайняли переважну кількість рядків в списку найнебезпечніших міст світу – 42 з 50. Серед них 17 бразильських, 12 мексиканських, 5 венесуельських і 3 колумбійські міста, два міста в Гондурасі і по одному в Гватемалі, Пуерто-Ріко і на Ямайці. Також в топ-50 чотири міста США – Сент-Луіс, Балтімор, Новий Орлеан і Детройт і три ЮАР – Кейптаун, Дурбан і Нельсон Мандела Бей.

Відмітно, що в списку немає жодного азіатського або європейського міста. Повний список найнебезпечніших міст світу можна знайти на сайті організації. Також нагадаємо Вам  список небезпечних країн для подорожей, поїздка в ці країни буде справжньою смертельно небезпечною пригодою.

17 березня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук