Столиця Італії – місто, яке знаходиться в людському списку "must see". Зайнятий, сучасний і багатолюдний Рим наповнений мистецтвом, культурою, смачною їжею і надзвичайною історією. Прогулятись по вулицях Риму – це, як сходити в музей просто неба. Це місце, де змішуються сучасні погляди, щоб створити унікальну і дивну атмосферу.

1. Топ-10 Рим: Колізей (Колізеум)
Колізей, ймовірно, найбільш знакова пам'ятка в Римі, це символ міста відомий на весь світ, який навіть увійшов до 7 нових чудес світу. Його справжня назва "Флавієв амфітеатр", але усі знають його як Колізей. Його будівництво почалося в 72 р. н.е. імператором Веспасіаном, і закінчилося через вісім років його сином Тітом. Колізей в римський час був стадіоном і вміщував до 80000 чоловік, так само, як теперішні футбольні стадіони. Тут билися гладіатори і дикі звіри, показуючи жорстоке і варварське шоу натовпам людей. Історія цього місця надихнула багатобюджетний фільм Рідлі Скотта "Гладіатор", в головній ролі якого знявся Рассел Кроу.

Рим. Фото Колізею увечері
Рим. Фото Колізею увечері

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

2. Топ-10 Рим: Фонтан Треві 
Напевно, найвідоміший фонтан в місті, який прославили у фільмі Федеріко Фелліні "La Dolce Vita" (Солодке життя). Він був побудований за проектом архітектора Сальві в 1735 році і його численні скульптури відображають відкриття джерела води. Щороку тисячі людей відвідують площу і кидають монету, щоб повернутися в Рим удруге.

Фонтан Треві у Римі
Фонтан Треві у Римі

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

3. Топ-10 Рим: Імператорський Форум
Відвідування імператорського форуму – це все одно, що потрапити в Древній Рим. Є форум Цезаря, форум Августа, Форум Миру, Форум Нерви і Траяна. Археологічна зона цього місця є однією з найбагатіших у світі, і тут ви відчуватимете, що ви знаходитесь у минулому. Ви зможете пройтися по каменях, на які наступали древні знаменитості, такі як Цезар і Траян і поринути в атмосферу древнього міста.

Імператорський Форум
Імператорський Форум

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

4. Топ-10 Рим: Римський Форум
Римський Форум – це місце, де відбувалося громадське життя Древнього Риму. Для римської цивілізації це було одно з кращих місць зустрічі в місті. Це місце, де колись знаходився ринок, суд і найважливіші релігійні будівлі. Серед найбільш важливих будівель варто відмітити Арку Тіта, побудовану близько 70 р. н.е., Базиліку Максенція, Арку Септимія Севера та Віа Сакра, яка простягається до Капітолійського пагорба.

Римський Форум
Римський Форум

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

5. Топ-10 Рим: П'яцца Навона
Раніше відомий стадіон Доміціана зберігає точно еліптичну форму древнього стадіону. Це одна з найкрасивіших і знаменитіших площ Риму і тут зосереджені неповторні шедеври майстрів, таких як Берніні, Борроміні і Джакомо делла Порта. На площі також знаходиться три фонтани: фонтан Чотирьох Річок Берніні, фонтан Мур і фонтан Калдероні, створений Джакомо делла Порта.
Місцеві жителі і туристи приїжджають сюди, щоб розслабитися у барах і насолодитися хорошим вином і вечірньою атмосферою.

площа П’яцца Навона
площа П’яцца Навона

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

6. Топ-10 Рим: П'яцца Венеція
Ця площа розташована біля підніжжя Капітолії, а варто її відвідати, щоб побачити "Вівтар Вітчизни". Ця гігантська будівля повністю побудована з мармуру, прикрашена бронзовими статуями і численними барельєфами. Деякі не цінують цей пам'ятник, і багато хто порівнює його з гігантською чорнильницею або весільним тортом, позбавленим елегантності, а не гармонюючим зі своїм оточенням.

площа П’яцца Венеція
площа П’яцца Венеція

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

7. Топ-10 Рим: Капітолій
Капітолій є місцем зустрічі багатьох аспектів життя в Римі. Сьогодні тут знаходиться муніципалітет міста, наслідуючи древню традицію, по якій він був священним місцем, а пізніше Сенатом Риму. Площа, де він розташований, має унікальні особливості: трапецієвидну форму, статую Марка Аврелія і прекрасні палаци, прикрашені статуями і фонтанами. Площа була частково розроблена Мікеланжело.

Капітолій
Капітолій

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

8. Топ-10 Рим: Базиліка Святого Петра
Цей список був би неповним без згадки Святого Петра. Базиліка Сан П'єтро знаходиться у Ватикані, яка була резиденцією пап з 1377 року. Базиліка Св. Петра є відомою у всьому світі і місцем Найвищих органів католицької релігії. Краса площі підкреслює важливість її ролі. Самі видатні архітектори і художники, включаючи Рафаеля, Мікеланжело, Берніні, Джакомо делла Порта і Доменіко Фонтана, допомогли створити базиліку. Її купол добре видно з багатьох районів міста, звідки відкривається красивий пейзаж.

Базиліка Святого Петра
Базиліка Святого Петра

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

9. Топ-10 Рим: П'яцца ді Спан'я 
Площа Іспанії символізується сходинками Триніта дей Монті (інакше відомі як Іспанські сходи). Ці сходинки стали всесвітньо відомими завдяки фільму Одрі Хепберн і Грегорі Пек "Римські канікули". Багато інших моментів було пов'язано з цими сходами, у тому числі модні покази провідних дизайнерів. На прилеглих вулицях розташувалися дизайнерські магазини, такі як Armani, Versace, Valentino і інші.

Площа П’яцца ді Спан’я
Площа П’яцца ді Спан’я

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

10. Топ-10 Рим: Пантеон
Пантеон – величезний пам'ятник, побудований за часів Римської імперії, який надзвичайно добре зберігся. Будівля дуже значна і фотогенічна з його величезним привідчиненим куполом. Світло, що потрапляє в храм з вершини куполу, створює майже сюрреалістичну атмосферу, а під час дощу відбувається грандіозний спектакль. Усередині знаходяться могили таких важливих людей, як Рафаель.

Рим. Фото Пантеону
Рим. Фото Пантеону

Розмір оригіналу:   670x430
Тип: jpg   Дата:

12 листопада 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук