електронний квиток
електронний квиток

Розмір оригіналу:   500x400
Тип: jpg   Дата:

У зв’язку із завантаженим темпом життя сьогодні мало у кого з нас є можливість стояти довгу чергу в касу за квитками. Також є вірогідність, що Ви даремно витрачаєте свій дорогоцінний час, і усе вже куплено. Тому, використовуючи зручності сучасних технологій і піклуючись про своїх клієнтів Приват Банк надає інші шляхи в рішенні проблем. А саме – придбати електронний квиток.
Наявності банківської карти і виходу в Інтернет досить, щоб позбавити себе від непотрібних черг, переповнених кас і виникаючих пробок на дорогах.
Приємним доповненням стане те, що Вам не доведеться витрачати гроші на кур’єрську службу. Електронний квиток буде відправлений Вам на електронну адресу. Для цього треба просто оформити замовлення в пару кликів. Виберіть захід, який би ви хотіли відвідати, сплатіть замовлення і роздрукуйте отриманий квиток.
Купівля квитків стала простою та зручною, де б Ви не були – удома або в офісі, в дорозі або за містом. Електронний квиток ніколи не загубиться! Він зберігатиметься у Вас на поштовій скриньці або в особистому кабінеті на сайті Приват Банку, і Ви скільки завгодно разів можете роздруковувати його на принтері.
Забудьте про довгі черги і скористайтеся послугами сервісу електронних квитків від Приват Банку. І тоді ніщо не зможе затьмарити Ваше враження від концерту улюбленої групи або від довгожданого походу в театр.

22 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук