Фірмовий стиль компанії
Фірмовий стиль компанії

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Всього лише намалюйте собі подумки світ, в якому усі фірми і компанії, як двійники будуть ідентичними: схожі працівники, аналогічні сервіси, нічого не значуща реклама. Чи не так, що це з боку виглядає дуже сіро і малоперспективно. У дійсному світі фірма, або компанія, у якої немає вираженого стилю, буде абсолютно безнадійною і приреченою на загибель.

Маєте намір розробити унікальний і виразний імідж фірми, зацікавити раніше не відомих замовників і бізнес-компаньйонів, а також закріпити свої позиції між опонентами? Оригінальний корпоративний стиль зможе виділити самобутність і майстерність вашої фірми.

"У кожній рекламі основне, що кидається в очі – це логотип або товарний знак, і його що слабкіше за усіх викидав з пам'яті. Логотип іменують німим продавцем, вітриною, але в реальності його пронизливий голос чується скрізь"

Каспер Дж. Веркман

Що ж мають на увазі під фірмовим стилем?

Фірмовий стиль – найбільш важливий інструмент рекламної кампанії і маркетингових дій кожної нинішньої фірми. Він об'єднує в собі величезний комплекс графічних і зорових складових, спрямованих на розкриття неординарності і оригінальності певного суб'єкта. Бездоганно відпрацьований корпоративний стиль висуває фірму на лідируючі позиції серед опонентів, прекрасно відкладається в пам'яті і інтуїтивно породжує у клієнтів довіру до ваших виробів або продукції.

Створення фірмового стилю – місія для фахівців

Команда студії дизайну "Графиня" запропонує вам солідний спектр сервісів по створенню фірмового стилю бізнес-компанії із самого початку і до кінця. Особливими пріоритетами студії дизайну *Графиня* серед конкуруючих фірм являються:

  • розуміння рекламних технологій і маркетингових деталей;
  • особливий підхід до усіх замовників;
  • відмінне відчуття стилю;
  • нетрадиційний і креативний підхід.

Команда студії готова вести відкритий діалог з кожним клієнтом і з дійшлістю відповість на усі виниклі у вас питання. Ось адреса сайту, на якому Ви зможете детальніше ознайомитися з діяльністю студії "Графиня" і проглянути вже виконані студією проекти.

Вміло вибраний фірмовий стиль – вирішальна обставина запоруки плідних результатів у вашому бізнесі! Його відрізняє природність і виразність. Він відмінно впізнаний і запам'ятовуємо кожним користувачем. А ключове, фірмовий стиль зобов'язаний викликати схвальне враження і викликати стимулюючу дію на вірогідного споживача зробити купівлю.

Бажаєте отримати гарантоване майбутнє своєї фірми на ринку? Індивідуальний стиль і імідж – порука вашого результативного бізнесу!

29 вересня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук