Гамбург - місто мостів
Гамбург - місто мостів

Розмір оригіналу:   280x168
Тип: jpg   Дата:

Подорожуючи по Німеччині, обов’язково зверніть свою увагу на Гамбург. Це не просто місто, це місто з багатовіковою історією, це найбільший в країні порт, розташований на річці Ельба поблизу Північного моря.
Це красиве ганзейське місто, з тихими вулицями, де рідко буває багатолюдно. Місцеві жителі не люблять ходити пішки: половина вважає за краще їздити на автомобілях, інша половина – на велосипедах. Саме тому тут так добре розвинена мережа велосипедних доріжок, і багато туристів вважають за краще пересуватися по місту саме на цьому виді транспорту. Якщо ж велоспорт не для вас, можете скористатися таксі або розвиненою мережею метрополітену.
Гамбург. Німеччина
Гамбург. Німеччина

Розмір оригіналу:   234x155
Тип: jpg   Дата:

Однією з головних особливостей і пам’яток Гамбурга є мости. Вважається що в цьому місті мостів більше ніж в Лондоні, Венеції, Санкт-Петербурзі, Парижі. Точне число невідоме, але приблизна цифра дорівнює 2500. Але більшість з них не помітні, тобо більшість з них не є видатними архітектурними спорудами.
Символом готичної культури міста є дзвіниця Св. Миколи. Будівлі вдалося уціліти навіть після бомбардувань під час війни. Церква, яка розташовувалася поруч, була зруйнована і її вирішили не відновлювати. За бажанням можна піднятися на вежу, звідки вам відкриється прекрасна панорама міста.
ресторани Гамбургу
ресторани Гамбургу

Розмір оригіналу:   257x152
Тип: jpg   Дата:

Якщо під час прогулянки ви зголоднієте, прямо вирушайте на вулицю Дайхштрасе. Тут розташована величезна кількість затишних ресторанчиків, де можна покуштувати національну німецьку кухню. Краще всього в Гамбурзі готують блюда з риби. Це недивно, адже місто портове і тут є свій рибний ринок, що славиться своїми делікатесами. На десерт можна замовити імператорський омлет – Кайзершмаррн. Порції в ресторанах досить великі, а середній рахунок за повноцінну трапезу обходиться приблизно в 20 євро за людину.
У Гамбурзі є свій зоопарк, який однаково буде цікавий і дорослим і дітям. Квитки коштують дорого, але це того коштує. Тварини живуть в прекрасних умовах, їх утримують в просторих відкритих вольєрах, де росте трава, дерева, є пагорби і навіть скелі. Усі умови наближені до природних, і мешканці зоопарку почувають себе дуже комфортно.
модель залізниці Гамбургу
модель залізниці Гамбургу

Розмір оригіналу:   267x144
Тип: jpg   Дата:

Любителям історії і науки буде цікавий Історичний музей. Перлиною його експозиції вважається найбільша в Європі модель електричної залізниці.
Вулиця Ріпербан – це своєрідний квартал Червоний ліхтарів як в Амстердамі. Тут є безліч клубів, барів, секс-шопів, публічних будинків і стриптиз-барів. Причому проституція тут абсолютно легальна, а представниці прадавньої у світі професії офіційно числяться в податкових органах і платять в казну податки.

Відео: Гамбург

Подорож по Гамбургу – рухи покадровою камерою

18 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук