На території Болгарії біля підніжжя Піринських гір розташувався гірськолижний курорт Банско.
Банско знаходиться в 160 км на південь від столиці Софії, на висоті майже в кілометр – 936 метрів. Найвищий пік – Віхрен, 2915 м.

Гірськолижна карта Банско
Гірськолижна карта Банско

Розмір оригіналу:   939x919
Тип: jpg   Дата:

Ця територія є заповідною: Піринський заповідник включений в список природної спадщини ЮНЕСКО. Красиві старовинні вулички, декілька цікавих музеїв і древні храми зроблять ваші прогулянки по містечку захоплюючими. Головна вулиця називається Пірин.
Сніговий покрив доходить до 2 метрів і досить стійкий, завдяки північній експозиції схилів. Тут є траси для катальщиків будь-якого рівня : пологі (30%), середні (45%) і круті спуски для експертів.
Сезон катання у Банско триває з грудня по квітень.
Траси Шилігарнік (Shiligarnika), Стара Піста (Stara Pista), Тодорка (Todorka) і Плато (Plato) є відмінним подарунком для початкуючих лижників, Бондерішка і Цорна Могила (Ctzurna mogila) – більш складні схили для досвідчених спортсменів.
У Банско є своя лижна школа, а так само гірськолижний дитячий сад. Якщо ви приїдете на цей курорт з дітьми старше за 4-ри роки, ви можете відправитися на станцію “Бандерішка Поляна”, де є дитячий підйомник, лижні каруселі, доріжки, що рухаються, і прокат спортивного устаткування.
Відстань до аеропортів: Софія – 160 км, Пловдів – 185 км
УМОВИ ДЛЯ КАТАННЯ:

траси Банско
траси Банско

Розмір оригіналу:   300x300
Тип: jpg   Дата:

Зона катання – 950 – 2560 м
Перепад висот – 1610 м
Загальна протяжність трас – 75 км.
Траси для початківців – 23 км.
Траси середньої складності – 34 км.
Складні траси – 18 км.
Щонайдовша траса – 17 км.
Бугельні підйомники – 6.
Крісляні підйомники – 9.
Гондола – 1.
Сноуборд-парк, хафпайп.
Загальна пропускна спроможність – 11 250 чоловік за годину

СПОРТИВНІ МОЖЛИВОСТІ РЕГІОНУ
Траса для бігових лиж протяжністю 9 км сполучає “Бандерішка поляна” з першою станцією гондольного підйомника. Параглайдінг, хелі-скай і хелібордінг, стрільбище для біатлону.
Для дітей від 4 до 7 років у Банско працює “Junior ski club”, розташований на верхній станції гондольного підйомника. Вартість навчання близько 25 євро в день і близько 140 євро за 6 днів, включаючи обід.
Для сноубордистів в Банско є парк Bansko Fun Park, хафпайп на “Плато”
Також є лижна та сноуборд школа для дорослих і дітей старше 12 років.
APRES-SKI:
Вулиці Банско
Вулиці Банско

Розмір оригіналу:   300x300
Тип: jpg   Дата:

У Банско безліч кафе, ресторанів і таверн, а точніше – більше 100 закладів. Одна з найвідоміших таверн – Dedo Pene.
Банско – курорт з хорошою атмосферою, і тут можна знайти розваги на будь-який смак: національні ресторанчики, які відкриті майже в кожному другому будинку, дуже смачна кухня і заводні пісні, нічні бари і дискотеки, сауни і басейни, розташовані у більшості готелів курорту, боулінг – центри, відкритий каток.
Це симпатичне містечко забудоване традиційними будиночками, і його центр виглядає як справжній музей болгарської архітектури і побуту. У такому невеликому поселенні знаходиться близько 140 історичних пам’яток.
Навкруги Банско є декілька красивих старовинних монастирів, дуже нарядних і живописних, які будуть особливо цікаві українським туристам. Можна так само відправитися на екскурсію в містечко Мелнік.

28 січня 2014

Автор:

Гірськолижний курорт Банско. Болгарія Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук