Болгарія входить до складу Європейського союзу. З моменту вступу до нього влада дуже багато засобів вклала в розвиток інфраструктури. Саме тому у Болгарії можна відпочити за невеликі гроші і насолодитися європейським рівнем обслуговування.
Природа Болгарії дуже схожа на кримську. Тут також дуже багато гірських хребтів і непрохідних хвойних заростей. Але істотна гідність Болгарії – відмінний сервіс за ті ж гроші.
природа Болгарії
природа Болгарії

Розмір оригіналу:   670x340
Тип: jpg   Дата:

Країна розділена на дві частини – північне і південне узбережжя. Клімат в цих куточках істотно відрізняється. Є відмінності і в пейзажах. Варто врахувати, що влітку у Болгарії не дуже жарко, тому це відмінне місце для літньої відпустки. З квітня по жовтень на південному узбережжі можна купатися.
Які курорти Болгарії найкрасивіші?
Усе залежить від переваг. Цінителі історії і культурних пам’яток оцінять Несебр. У цьому містечку багато церков і архітектурних пам’ятників. Тут є найкрасивіша і старіша набережна. Їй більше 2 тис. років. Приїхавши сюди на відпочинок немає необхідності замовляти дорогі екскурсії. Практично усі красиві місця можна відвідати самостійно на громадському транспорті. Цілий тиждень можна блукати по місту і розглядати незвичайні будівлі і пейзажі.
курорти Болгарії
курорти Болгарії

Розмір оригіналу:   670x340
Тип: jpg   Дата:

Албена. Цей курорт вже оцінили багато українців. Він славиться своєю красою і цілющим кліматом. На території міста є красивий парк, а сам курорт Албена розташувався на березі живописної затоки. Варто відмітити і бальнеологічну спрямованість курорту. Тут є грязьові джерела і джерела з мінеральною водою. Тут не так багато гір, як в Несебрі, але дуже довга і широка пляжна смуга.
Балчик. Це містечко знаходиться в 30 хвилинах їзди від Варни. Багато туристів обожнюють це місце за затишну морську затоку, пишну зелень і незвичайний рельєф. Саме тому в середині 20 століття румунська королева розпорядилася звести тут свою резиденцію. Якщо дивитися з моря, то місто Балчик нагадує затишну долину, розташовану в оточенні зелених гір і пагорбів. Не так давно тут обладнали яхт-клуб, тому охочі орендувати катер для морських прогулянок зможуть без зусиль утілити в життя свої бажання. Пляжна смуга тут дуже широка, а її довжина складає 30 км, тому у Балчику навіть в середині сезону досить просторо. Немає необхідності з самого ранку займати місце на пляжі.
Обзор. Цей курорт славиться своїми мінеральними водами і брудом. Але багато туристів, вибираючи місце для відпочинку у Болгарії, хочуть опинитися в казковій країні. Обзор – саме таке місце. Адже солоне морське повітря, золотисті пляжі і гірські хребти, роблять відпустку незабутньою. Таку назву містечко дістало із-за піднесеності, на якій воно знаходиться. Забравшись на гору можна споглядати неймовірні краси Варни і Бугаса.
Святий Костянтин і Олена. Цей курорт знаходиться на острові, в цьому і уся його привабливість. Він з усіх боків оточений морем. На острові дуже багато рідкісних рослин. Практично уся площа курорту покрита зеленими насадженнями і хвойними деревами. Саме тому тут в повітрі витає приємний хвойний аромат.
Не можна не згадати про гірськолижні курорти Болгарії. Адже відпочинок у Болгарії це не лише тепле море і золотий пісок. У зимовий час ця країна притягає шанувальників екстремальних видів спорту.
Банско – один з найкрасивіших гірськолижних курортів. Він знаходиться біля підніжжя Пиринських гір. Природа тут просто шикарна. Величезні ліси змінюють круті гірські хребти. Банско розрахований на досвідчених гірськолижників і сноубордистів, оскільки майже усі траси дуже круті.
курорт Банско
курорт Банско

Розмір оригіналу:   670x340
Тип: jpg   Дата:

Пампорово – один з самих сонячних гірськолижних курортів Болгарії. Місцевість тут відрізняється від інших міст з гірськолижними спусками. Тут дуже багато пологих спусків і пагорбів, які ролять це місце привабливим для початкуючих лижників. Цей курорт відрізняється незвичайною красою не лише взимку, але і літом. Симбіоз скель химерної форми і лугів роблять його незвичайним. У весняний час на лугах розквітають макі і тюльпани, а на вершинах гір ще лежить сніг. Такого у Болгарії більше ніде не побачиш.

9 листопада 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук