Грецький гірськолижний центр “Васіліца” (Βασιλίτσας) першим в країні вирішив відкрити свої двері для любителів активного відпочинку влітку. У ці дні тут пропонується катання на гірських велосипедах.
курорт для катання на гірських велосипедах
курорт для катання на гірських велосипедах

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

За словами адміністрації курорту, багато місцевих туристів в теплу пору року вирушають за екстремальними відчуттями в сусідню Болгарію. Між тим, “Васіліца” має в розпорядженні усе необхідне для організації велосипедних маршрутів в горах. Після проведення необхідних підготовчих робіт, зараз курорт має в розпорядженні трасу завдовжки 1,7 кілометра, яка починається на висоті 1620 метрів. Невеликої модернізації зажадали і підйомники, і тепер на них можна закріплювати велосипеди. Перші велосипедисти відпочили в літній “Васіліце” в минулі вихідні.
“Васіліца” знаходиться на північно-східному схилі однойменної гори в центрі гірського масиву Пінд, в 42 кілометрах на захід від міста Гревена (Західна Македонія). Відстань від Афін – 417 кілометрів, від Салонік – 160 кілометрів. Взимку гостям “Васіліци” доступні 5 підйомників і 16 трас різного рівня складності з перепадами висот до 450 метрів. Нині місцева адміністрація розробляє програму по перетворенню курорту на цілорічний. Тут будуть підготовлені траси для професійних змагань в різних дисциплінах маунтінбайка згідно з приписами Міжнародної федерації велосипедного спорту.

24 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук