На популярному курорті в Каталонії черговий скандал у зв'язку з кліматичними умовами: у зв'язку з проблемами з водними ресурсами приватні басейни заборонено заповнювати водою. У тому числі це стосується і готелів – готелі захлеснув відчай, вони готові придбати установку для опріснення води, але схоже, і це буде заборонено. Крайніми виявляться туристи, на яких вирішили наплювати.

Готелям заборонили наповнювати басейни водою
Готелям заборонили наповнювати басейни водою

Розмір оригіналу:   1200x640
Тип: jpg   Дата:

Як пишуть іспанські ЗМІ, Каталонське агентство по водних ресурсах (ACA) заявляє, що заповнювати басейни буде заборонено, навіть якщо оплачувати воду будуть самі готелі, оскільки План боротьби з посухою цього не передбачає. Нестача води в Каталонії настільки гостра, що регіональний уряд ввів численні обмеження, у тому числі заборону на наповнення басейнів, у тому числі в готелях.

Щоб уникнути проблем цього літа, готелі Льорет-дель-Марі на узбережжі Коста-Брава заявили про намір придбати портативну опріснювальну установку для наповнення басейнів літом. Причому надлишки води планується використати для забезпечення питною водою в середині туристичного сезону.

Вартість такої установки складає 1,5 мільйона євро, і її планувалося встановити в одному кінці пляжу. Власники готелів планували почати роботу в травні і робити 50 000 літрів питної води в годину.

Проте на шляху готел’єрів встали чиновники з АСА. Вони ще раз підкреслили, що повне або часткове заповнення басейнів для рекреаційного використання заборонене. І що використання морської води, раніше запропоноване деякими курортними підприємствами, розглядається тільки у тому випадку, якщо ці басейни, не підключені до каналізаційної мережі і розташовані близько до берегової лінії. "Заповнення басейнів неможливе ні привозною, ні опрісненою водою"! – заявляють в громадській організації.

Президент Гільдії гостинності Льорета у свою чергу заявив, що вони твердо мають намір добитися рішення. "Якщо ми цього не зробимо, ніхто не зробить; і, передусім, ті з нас, хто працює в туристичному секторі, не можуть втрачати жодного дня", – заявив Енрік Дотрас. А туристи доки зайняли вичікуючу позицію.

17 лютого 2024

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук