Уявіть собі хоч на хвилинку, що весь світ перестав спостерігати за часом, що усі годинники світу раптом зникли. Складно, правда?! Годинник настільки міцно увійшов до нашого буденного життя, що став нам потрібний, як предмети гардеробу.

У кожному будинку сьогодні не обійтися без годинника. Магазин інтер'єрних настінних годинників oddo рясніє кількістю різноманітних моделей. Можна підібрати ідеальний годинник, який прикрасить стіну на кухні, в спальній або дитячій кімнаті та залі. Вибір настільки великий, що складно зробити правильне рішення на користь тієї або іншої моделі або виробника.

види настінних годинників
види настінних годинників

Розмір оригіналу:   670x460
Тип: jpg   Дата:

Колекції інтер'єрних годинників

Правильно підібраний настінний годинник може прикрасити стіну квартири, доповнити загальний інтер'єр кімнати і підкреслити прагнення хазяїв будинку завжди бути в ритмі життя. Модельний ряд бренду Rhythm виконаний колекціями кварцевого годинника класичного типу. Будучи завжди в тренді, класика ніколи не перестане тішити око, підійде до будь-якого стилю інтер'єру і стане доповненням у будь-якій кімнаті. Дерев'яний корпус годинника ідеально впишеться в строгий кабінет або великий зал, а пластиковий чорний – м'яко доповнить кухню або передпокій.

Настільний інтер'єрний годинник виробництва марки Bulova стане прекрасною прикрасою вашого будинку, він надасть приміщенням квартири солідності і завершеності образу. Виробники зробили усе можливе, щоб кожен покупець міг підібрати модель, здатну задовольнити його особисті запити. Серед безлічі моделей є подарункові варіанти двостулкового настільного годинника з рамою для фото. Такий подарунок не зможе не викликати почуття вдячності дарувальникові. Дизайнери передали в колекціях і ретро стиль, і незвичайні моделі класики, хаосу і модерну.

Італійські виробники, що випускають свою продукцію під брендом Gallo, представляють увазі любителів європейської мануфактури підлогові інтер'єрні годинники. Годинник, що вдало розташувався в центрі великого залу квартири, займає відстань від підлоги до середини стіни і вище, скаже багато що про хазяїна будинку. Виражений статус і стиль спостерігатиметься в кожному сантиметрі подібної прикраси.

Інтер'єрний годинник від бренду Mado, виражає собою багатовікову традицію японського народу. Кожна колекція – це не простий годинник, це втілення світу, чистоти і натхненності.

21 червня 2015

Автор:

Інтер’єрний годинник – *родзинка* Вашого будинку Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук