Український стиль в одязі – це модна, популярна тенденція, інтерес до якої не слабшає ось вже упродовж декількох десятків років. Справжніми носіями цього стилю були, звичайно, українські селяни, які одягалися в слов’янські костюми впродовж багатьох століть. Дивно, але деякі деталі національного одіяння збереглися досі. Скажімо, сільські бабусі і до цього дня носять головні хустки, вважаючи їх неодмінним атрибутом заміжньої жінки.
Компанія «Етнохата» пропонує вашій увазі колекцію українського національного одягу, в який входять сарафани, сукні, жилети жіночі, спідниці максі (у тому числі спідниці для повних), красиві вишиті сорочки. У цих виробах вдало поєднуються традиція і сучасність, національний колорит і прогресивні методи обробки матеріалів.
стильний одяг в українському стилі
стильний одяг в українському стилі

Розмір оригіналу:   670x370
Тип: jpg   Дата:

Українські народні сукні настільки самобутні і красиві, що прагнення носити їх постійно проявляється серед тих людей, які живуть в місті і звикли до звичайного сучасного одягу.
Можна сказати, що першопроходцями відродження національного стилю стали українські знатні пані, які не раз з’являлися на балах та вечірках в одіянні і головних уборах, зшитих за старовинними зразками. Мати у своєму гардеробі хоч би одну річ в українському стилі, придбати розшитий жилет, купити яскраву сукню або інший виріб з цього ряду – сьогодні означає бути в руслі модних тенденцій.
При усій різноманітності і великій кількості інтерпретацій для українського стилю характерні деякі загальні риси. В українській сукні переважає білий, синій, червоний і їх відтінки. Жіночий наряд складається з таких частин, як сарафан, спідниця в підлогу, біла прикрашена вишивкою або тасьмою сорочка, всілякі жилети.
Український національний одяг кроїться так, що сидить вільно і легко, але при цьому виглядає не мішкувато, а дуже жіночно. Приталені сукні, сарафани, довгі спідниці створюють красивий, витончений силует. І навіть вільні блузи для повних, спідниці для повних і інші речі великих розмірів не створюють відчуття громіздкості, а, навпаки, роблять фігуру ставною і легкою.
В інтернет-магазині «Етнохата» розроблені вироби і для тих, кому по віросповіданню і способу життя підходить православний одяг. Для них магазин православного одягу пропонує закриті блузи і довгі спідниці, які відповідають вимогам церкви, але в той же час виглядають цілком сучасно і витончено.
Увесь український національний і слов’янський одяг, купити який можна на сайті http://etnoxata.com.ua/ru/, шиють з високоякісних натуральних тканин. В якості прикраси використовуються традиційні для народного мистецтва матеріали і прийоми. Це вишивка, тасьма, поєднання тканин-компаньйонів. Окрім одягу, в магазині «Етнохата» Ви можете знайти і взуття і головні убори, які добре поєднуються з такими речами, як довгі спідниці, блузи, сарафани, довгі сукні. Одягайтеся по-українські, і ви завжди будете на піку моди!

7 липня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук