Як ви думаєте, чи можна за один день побачити своїми очима практично усі основні пам’ятки тієї або іншої країни? Швидше за все, ви вважаєте, що це неможливо і як це не дивно, абсолютно помилково. Так, наприклад, відправившись у Барселону і відвідавши музей “Poble Espanyol” (“Іспанське селище”), можна буквально за лічені години помандрувати по усій Іспанії.
музей Poble Espanyol
музей Poble Espanyol

Розмір оригіналу:   670x426
Тип: jpg   Дата:

Річ у тому, що в “Іспанському селищи”, яке є величезним музеєм просто неба, представлені цікаві архітектурні об’єкти з усіх куточків країни. Тут зібрані копії усіх найкрасивіших і найзнаменитіших будівель Іспанії, тому “Poble Espanyol” є воістину справжньою знахідкою для поціновувачів іспанської архітектури. У цьому чудовому місті-музеї можна переміститися з кварталів Андалусії в напрочуд красиву забудову країни басків, перенестися за декілька кроків з Каталонії прямо в Арагон, ну і так далі.
Цікаво, чи не так? А взагалі, ідея створення такої неабиякої пам’ятки Барселони як “Іспанське селище”, досить цікава. Побудований цей музей був не так давно – на початку 20 століття, коли йшла підготовка до Всесвітньої виставки і варто відмітити, що будівництво цього унікального міста-музею зайняло у каталонців зовсім небагато часу. Примітне те, що будівлі по більшій своїй частині споруджені такими ж, як “оригінали” і лише деякі, особливо великі архітектурні будови побудували декілька зменшених розмірів.
музей просто неба у Барселоні
музей просто неба у Барселоні

Розмір оригіналу:   670x426
Тип: jpg   Дата:

Прогулюватися по “Poble Espanyol” неймовірно приємно, адже тут не лише можна помилуватися будівлями, побувати на площах і затишних вуличках, але і відпочити в ресторанчиках, кафешках і тавернах, яких в мальовничому “Іспанському селищи” предостатньо. А ще в цьому музеї можна купити сувеніри, постежити за процесом роботи майстрів, щоб побачити як майже ні з чого народжуються оригінальні вироби – скляні, керамічні і багато інших.

5 вересня 2015

Автор:

Іспанське селище (Poble Espanyol) у Барселоні Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук