Купівля канцелярських товарів для школярів з кожним роком стає усе більш витратною справою, що, в принципі, на тлі загального подорожчання недивно. При цьому багато батьків, особливо якщо йдеться про мам і пап першокласників, які ще не мають достатнього досвіду по підготовці дитини до школи, перебувають в щасливому невіданні і думають, що канцтовари за низькими цінами можна придбати у будь-якому кіоску. На жаль, це не так, але що поробити, збирати своє чадо в школу все-таки потрібно, яких би грошей це не коштувало.
Але, виявляється, дещо скоротити статтю витрат на товари для школи можна – головне, підійти до вибору і купівлі канцтоварів обдумано. Пропонуємо вашій увазі декілька корисних порад, які допоможуть вам заощадити не лише гроші, але ще час і нерви.
Де дешевше канцтовари? У інтернет-магазинах!
Ні для кого не секрет, що сьогодні покупки в інтернеті стають усе більш популярним видом шопінгу. Придбати канцелярські товари в “віртуальних” магазинах дуже зручно і вигідно.
  • Ціни на канцтовари в інтернеті, як правило, нижче, ніж в звичайних магазинах;
  • Покупки через інтернет істотно економлять ваш час: ви просто заходите на сайт і вибираєте усе за списком. Ніяких черг, товкотнечі і метушні по різних відділах у пошуках точила або гумки;
  • Можливість спокійного обдуманого вибору. Мало кому з батьків сподобається годинами стояти поряд з дитиною, яка не може визначитися : купувати щоденник з “тачками” або з портретом відомого футболіста. Купівля в інтернет-магазині спростить цю процедуру: доки дитя розглядає канцтовари в моніторі, ви можете спокійно зайнятися своїми справами.
Отже, порада №1. Канцелярські товари за низькими цінами і з максимальним для вас комфортом набагато легше придбати в інтернет-магазині «Канцелярія успіху» http://cancuspih.com/, ніж на шкільному базарі. До речі, цей інтернет-ресурс надає своїм клієнтам хороші скидки, що теж допоможе заощадити.
У інтернет-магазині ви можете вибирати канцтовари хоч цілий день
У інтернет-магазині ви можете вибирати канцтовари хоч цілий день

Розмір оригіналу:   670x455
Тип: jpg   Дата:

Слід розуміти, що економія на канцтоварах має бути розумною, не на шкоду їх якості. Не треба купувати найдешевші товари, зроблені невідомо ким і де. Діти часто гризуть ручки і олівці, малюки цілком можуть спробувати на смак фарби і крейду, так що краще купити більш дорожчий, але якісний товар, ніж потім мати проблеми із здоров’ям дитини.
Купівля канцелярських товарів за низькими цінами: не відкладаємо в довгий ящик
Придбати товари для школи за вигіднішими цінами також можна, якщо зробити це в правильний час. Не варто відкладати купівлю на останній момент: в середині-кінці серпня вартість канцтоварів може істотно підвищитися, до того ж асортимент вже буде не той (цілком можливо, що якісні і недорогі товари до цього часу розкуплять далекоглядніші батьки). Краще всього зайнятися підготовкою до школи відразу після закінчення навчального року – у кінці весни або початку літа. Ціни на товари для школярів будуть ще “торішніми”, так що ви зможете спокійно купити, принаймні, основні предмети. Ну а якщо у вересні з’ясується, що потрібний якийсь специфічний “аксесуар” (наприклад, трафарети і лекала, креслярський папір і так далі), то їх завжди можна буде докупити.
Канцтовари для школи: нічого зайвого
Одна з істотних статей витрат на канцтовари – придбання непотрібних речей. Перш ніж приступити до купівлі, складіть чіткий список, в якому будуть вказані лише необхідні предмети. Постарайтеся пояснити своїй дитині, що в школу він йде вчитися, а не розважатися на уроках всілякими “креативними” і, до речі, дорогими дрібницями: диктофонами, ручками-шпигунами, пеналами-іграшками і іншою нісенітницею, яку продавці послужливо підсовуватимуть вам і вашому чаду. Прибравши із списку подібні предмети, ви не лише заощадите гроші, але і посприяєте учбовому процесу: школяр під час уроків не відволікатиметься сам і не буде відволікати інших.
Пенали з наповненням можуть мати різну комплектацію
Пенали з наповненням можуть мати різну комплектацію

Розмір оригіналу:   670x362
Тип: jpg   Дата:

Ще один важливий момент з приводу «зайвого»: сьогодні серед школярів великою популярністю користуються пенали з наповненням: фломастерами, олівцями, ручками і так далі. Це дійсно дуже зручно і, в принципі, вигідно, оскільки зробивши одну купівлю, ви відразу придбаєте велику кількість товарів. Єдине, що можемо порадити: перед купівлею такого пенала уважно ознайомтеся з його вмістом, можливо, що він розрахований на певну вікову групу і не підійде вашій дитині.

12 березня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук