Хто з нас не чув про Карлові Вари? Цей популярний чеський курорт відомий у всьому світі вже близько шести віків, завдяки своїм численним цілющим джерелам. Свого часу на цьому курорті лікувалися Петро I, Бетховен, Тургенев і багато інших відомих осіб. Втім, Карлові Вари – це не просто курортне місто, приїхавши в яке, можна поправити своє здоров’я, це ще і прекрасне, живописне місце, оточене романтичною гірською природою. Тут приємно прогулюватися по стежинах, які опоясують лісисті схили і захоплюватися незабутніми панорамними видами.
Карлові Вари
Карлові Вари

Розмір оригіналу:   576x346
Тип: jpg   Дата:

У Карлових Варах є безліч прекрасних парків, велика кількість культурних закладів, архітектурних і історичних пам’ятників, так що відпочинок на цьому курорті досить різноманітний і насичений – саме тому тури в Карлові Вари намагаються придбати багато людей. У Карлових Варах практично кожен будинок і кожна будівля є справжнім твором мистецтва, найвідоміші з них, – Замкова вежа, собори Св. Марії Магдалени і Св. Петра і Павла. Цікаво буде побувати в красивому японському саду каменів, який був створений однією японкою в 90-х роках, варто відвідати і Музей-завод Мозер, в якому ви побачите прекрасні колекції посуду з кришталя і скла, а в краєзнавчому музеї ви зможете побувати на сучасних виставках, а також познайомитися з постійною експозицією. Цінителям вишуканих алкогольних напоїв варто відправитися в Музей Яна Бехера, де ви дізнаєтеся усе про виробництво лікеру, смак якого, до речі, ви зможете оцінити в одному з численних барів.
Карлові Вари
Карлові Вари

Розмір оригіналу:   576x346
Тип: jpg   Дата:

Любителям активного відпочинку також буде абсолютно не нудно в Карлових Варах, адже тут створені усі умови для цього – тенісні корти, верхова їзда, стрільбище, спортивні майданчики і басейни і багато чого ще цікавого чекає вас в цьому дивовижному курортному місті. Отже при першій же нагоді неодмінно вирушайте на курорт Карлові Вари – ви отримаєте масу яскравих вражень, ну і, звичайно, вам дістанеться найголовніший подарунок – прекрасне самопочуття!

Відео: Карлові Вари

Карлові Вари з висоти пташиного польоту

18 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук