карнавал Мадейри
карнавал Мадейри

Розмір оригіналу:   513x359
Тип: jpg   Дата:

З 26 лютого по 5 березня на Мадейрі проходитиме карнавал, один з найвеселіших і видовищних в Португалії. Його історія почалася ще в XIX столітті, коли португальська знать стала влаштовувати бали-маскаради перед початком Великого поста, а бідняки в цей час лякали перехожих, вимазавши особу сажею і вбравшись в химерні костюми.
У перший день карнавалу Фуншал, столиця Мадейри, стане центром всіляких вуличних заходів : музичних і театральних представлень, конкурсів і танців. 28 лютого відбудеться традиційний дитячий карнавал, під час якого тисячі юних ряджених пройдуть по вулицях міста, повідомляє Visit Portugal. У суботу, 1 березня, тисячі туристів зберуться в центрі Фуншала, щоб помилуватися безліччю пишних карнавальних платформ і витіюватих костюмів.
Кульмінацією свята стане хід ряджених в “жирний вівторок”, до якого зможуть приєднатися усі охочі. Туристів чекають веселі танці, нескінченна музика і, звичайно, річки мадери.
Пропоную Вам ознайомитися наглядно, як саме проходить фестиваль в Мадейрі, це відео з фестивалю, який проходив в минулому році

Відео: Карнавал в Мадейрі

Карнавал, який проходив в Португалії в минулому році

10 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук