Близьке знайомство з дикою природою довелося пережити американським туристам на сафарі в Танзанії. Їх джип під'їхав близько до трьох гепардів, після чого один з хижаків встрибнув до них в машину.

гепард на машині туристів
гепард на машині туристів

Розмір оригіналу:   976x522
Тип: jpg   Дата:

Як розповіли туристи американському каналу WSLS-TV, джип збирався від'їжджати, коли один з гепардів стрибнув на капот. Інший в цей же час примудрився проникнути в машину ззаду через вікно. Гід попередив туристів, щоб не ворушилися і уникали зорового контакту із звіром. Після чого, буквально через десять секунд, звір благополучно вибрався і хижаки попрямували "геть". Глядачі відбулися легким переляком.

Нагадаємо, що у кінці минулого тижня "екстремальний" відпочинок довелося пережити туристам на Шрі-Ланці в національному парку Яла – їх джип трохи не перевернув переляканий слон, що вирішив пошукати в ньому їжу. Свідком події виявився турист Сергій Савій, що їхав в сусідньому джипі.

Як розповів Daily Mail свідок, професійний фотограф дикої природи, парк Яла – досить популярне місце для екскурсій по Шрі-Ланці і спостереження за тваринами. В ході прогулянки Сергій зупинився, щоб сфотографувати "винуватця події" – великого самця слона, який тоді спокійно їв траву і листя біля дороги. Проте за його словами, тварина швидко зацікавилася сусіднім джипом, де сиділа компанія місцевих туристів, мабуть, побачивши у тих якусь їжу.

За правилами безпеки, також відмітив турист Сергій, побачивши інтерес тварини, водій повинен був негайно "стартувати", оскільки джипи відкриті, і наближення може бути небезпечним. Проте тривогу водій і туристи підняли вже тоді, коли тварина поклала голову фактично в кабіну, повністю заблокувавши рух автомобіля.

У результаті, автомобіль все-таки стартував, намагаючись відірватися від слона, проте тварина застрягла і не "відчіплювалася". Він сказав: "Це було жахливо і напрочуд одночасно. Слон кричав, як божевільний, примушуючи хмари пилу своїми ногами і легко струшуючи джип, оскільки це був не важкий автомобіль, повний людей. У якийсь момент я злякався, що він переверне джип", – розповів Сергій Савій.

3 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук