Найбільша кількість днів із забрудненим повітрям цієї зими у Болгарії зафіксовано в Пловдиві, показують дані туристичного сайту, який онлай збирає дані об уровене забруднення повітря у багатьох населених пунктах країни. Дані на сайті формуються на підставі систем виміру забруднення повітря, встановлених громадянами і не вважаються офіційними даними.

повітря в Пловдиві
повітря в Пловдиві

Розмір оригіналу:   829x466
Тип: jpg   Дата:

За даними сайту, цієї зими в Пловдиві зафіксовано 86 днів з тим, що перевищує норму рівнем забруднення повітря. Це більше половини днів опалювального сезону, що триває 160 днів. Основними джерелами забруднення повітря зимою вважаються опалювання на твердому паливі і транспорт, а цієї зими ситуація додатково ускладнилася метеорологічною обстановкою.

У Софії зафіксовано 70 днів з тим, що перевищує норму рівнем забруднення повітря, а у Благоевграде – 98 днів, але місто не увійшло до даних через невелику кількість встановлених систем – лише 11.

Сплеск забруднення повітря звичайно фіксується увечері з 18: 00 до 22: 00, а в Софії, Пловдиві, Благоевграда і Варні в ці години взимку рівень забруднення повітря перевищує норму в 30 разів.

На сьогодні сайт збирає дані з 630 систем виміру забруднення повітря, встановлених в різних населених пунктах країни.

5 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук