Журнал National Geographic Traveler вирішив відповісти на рейтинг самих небезпечних аеропортів світу, створивши свій варіант найкомфортніших аеропортів світу.
аеропорт Барахас
аеропорт Барахас

Розмір оригіналу:   1024x685
Тип: jpg   Дата:

Першим в цьому рейтингу згадується мадридський аеропорт Барахас, а точніше термінал Т4, який був відкритий п’ять років тому і встиг удостоїтися декількох премій за свою архітектуру і дизайн.
Найраціональнішим і швидшим в обслуговуванні визнаний аеропорт Мюнхена. Судіть самі: очікування багажу – не більше шести хвилин, спеціальні кімнати для відпочинку обладнані диванами, душовими, інтернетом і телевізором. Також, в аеропорту Мюнхена можна зайнятись серфінгом у критому басейні з штучними хвилями.
аеропорт Мюнхена
аеропорт Мюнхена

Розмір оригіналу:   490x340
Тип: jpg   Дата:

За бездоганний сервіс і широку інфраструктуру розваг Сінгапурський аеропорт Чангі став “кращим аеропортом, щоб провести день”. До послуг туристів спа-центр з басейном, мультимедійний центр, кінотеатри, салони краси, 2х годинна екскурсія по місту.
Сінгапурський аеропорт
Сінгапурський аеропорт

Розмір оригіналу:   800x217
Тип: jpg   Дата:

Оригінально виділився аеропорт Далласа (США). Його відмітили за самі класні дитячі майданчики, зроблені у вигляді невеликого аеропорту. Там є літаки, злітно-посадочні смуги, автомобілі, мости і диспетчерські вишки. Також у дорослих з дітьми є можливість прокотитися на потягу з видом на аеродром.

13 листопада 2015

Автор:

Найкомфортніші аеропорти світу Оцінка: 5.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук