Щороку, як членові батьківського комітету, мені доводиться “сушити” голову над вибором подарунка нашим коханим, “дорогим”, неповторним учителям. А в класі моєї дочки вчителька, ще і унікальна! Вона педагог з величезної букви “П”! Вона багато чому учить наших дітей окрім шкільної програми. Учні класу стали Командою. На кожне свято ми намагалися завжди оригінально привітати її. І ось прийшов випуск – потрібно віддячити нашій вчительці-чарівниці. Тому при виборі подарунка потрібно “не впасти обличчям у бруд”.
Я відразу ж відправилася за ідеєю в простори інтернету. Все ж я людина, працююча, і пошукати ідею подарунка на роботі можна тільки там. У пошуковій системі яндекса написала оригінальний подарунок і пішла шукати. Ось пройшли перших 45 хвилин, а окрім спа процедур, всіляких екскурсій, прогулянок, нчого не попадається. Я вже хотіла кинути цю затію, але раптом побачила посилання купити скретч карту світу.
Потрапивши на сайт я не відразу зрозуміла, що мені пропонують. Прочитавши опис і інструкцію мені відразу стало зрозуміло – це те, що я хотіла. Не банальний, барвистий і креативний подарунок. Мене дуже вразила ідея карти світу із скретч покриттям і не втрачаючи ні хвилини я оформила замовлення. Через час, мені передзвонив менеджер і погоджував місце і точний час доставки. Отримавши величезний тубус в руки я почала розглядати карту і коробочку з сюрпризами. Все було на своїх місцях, монета і фетр для зняття покриття.
Гвоздики і булавочки для відміток місць, в яких побував мандрівник і багато що, багато що інше. Коротше кажучи, якість і зовнішній вигляд подарунка виправдала усі мої очікування.
карта світу із скретч покриттям
карта світу із скретч покриттям

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Цей подарунок буде унікальним, пам’ятним на довгий час. До того ж від нашої школи учителя з класами їздять в Німеччину, Великобританію і інші Скандинавські країни, так що якщо не вибереться з сім’єю, то з класами поїздить точно. І потім, цей подарунок не на один рік, його можна зробити чудовою сімейною реліквією. Щоб потім було що розповісти онукам, і нічого не упустити)). А фото і інші атрибути у вигляді квитків, банкнотів, листівок можна кріпити навкруги. І для цього на скретч карті світу є місце (по усьому периметру карти).
Спасибі хлопцям за такий дивний проект, за таке оригінальне і барвисте рішення подарунка. Відразу видно зроблено для людей у яких ще не остигнула жадоба до пригод і пізнання світу, що оточував нас.

28 червня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук